PDA

View Full Version : ماشين دنده اتوماتيك (از 6 تا 8 ميليون تومان)

rok
20 September 2004, 12:13 PM
با سلام به دوستان از اساتيد فن خواهش ميكنم كه منو راهنمايي كنند
با قيمت 6 تا 8 ميليون در حال حلضر شما چه ماشين دنده اتوماتيكي رو پيشنهاد ميكنيد و چرا؟
ممنون :arrow:

Top RPM
21 September 2004, 09:19 AM
سلام
پرايد ماشين بدي نيست اما مشكلات زيادي داره.پرايد دندهاي راه نمي ره چه برسه كه اتوماتش هم كنن. اما براي شهر بسيار خوبه.
ماشين آمريكايي هم خيلي خوبه. فقط مصرف سوخت اون بالاست. خيلي از اونا هم مشكل فرسوده بودن و عمر بالا رو ندارنو من آمريكايي رو پيشنهاد مي كنم. اگر يه بار سوار شي دليل اين حرف رو مي فهمي.

امید رضا
21 September 2004, 10:54 AM
تو اين قيمتا به اين دو نوع ماشين خارجي دندهاي رو ميتوني بخري :
1 - تويوتا كارينا مدل 78 :
مزايا
مصزف سوخت نسبتا خوب (100 *12 )
استلاك كم
قيمت مناسب ( با كولر و دنده اتوماتيك سالمشو ميتوني 4 تومن بخري )
با متور 1600 شتاب خوبي داره ( پرايدو باهاش گرفتم )
معايب :
اتاق كوچك
كولرش مثل ماشينهاي جديد نيست و دور موتور نداره يعني اگه پشت ترافيك بموني كلاج كولر از كار ميافته و همش بايد پات رو گاز باشه

خريدار كم
-----------------------------------------------------
2 تويوتا CROWN مدل 84 :

قيمت :
قيمت مشخصي نداره از 4 تومن پيدا ميشه تا 7 تومن و مدل 1990 هم تا 10 تومن تمت گزاشتن )

مزايا
اتومبيلي جادار
فول داراي فرمان هيدروليك و كولر و شيشه بالابر برقي و يخچال ( اگه صاحب قبليش بلند نكرده باشه چون اينا تمامن داراي يخچال هستن )
تا زماني كه به ماشين برسي ماشين كمخرجيه ولي اگه ولش كني كلي خرج بالا مياره
معايب :
جزو ماشينهاي عراقي حساب ميشه و خريدارش كمه
-----------------------------------------------

و در آخر هم زماني كه ما اسم ماشين رو مياريم اسم پيكان ميدرخشه

يه پيكان زرد قناري بو د فول اسپرت مدل 54 دنده اتومات شيشه bmw اي رينگ كالسكه اي تمام داشپورت جلو از كارت تلفن ژاپني فرش شده بود بوق بنزي hella اصل و يه مارك pionner , kenwood هم در شيشه عقب نصب بود
ضبط و باند خوبي هم داشت
پشت ماشين زده بود : نميفروشمش لطفا سوال نكنيد

hummer
21 September 2004, 11:19 AM
من دوو اسپيرو رو پيشنهاد ميكنم.تجهيزاتش خوبه:شيشه برقي 4در.كولر.اتاق جادار.موتورش هم كه از پس كارش خوب بر ميا د 8)
براي اطلاعات كاملتر و پرهيز از تكرار مي توني به تاپيك:*در مورد دوو ريسر*
مراجعه كني. اونجا كاملتر بحث شده

در ضمن با 8 ميليون مي توني ي كاركرد پايينش رو (40000 تا) پيدا كني

rok
21 September 2004, 11:35 AM
پس از خير پرايد دنده اتوماتيك بگزرم
راستي پرايد دنده اتوماتيك چنده و اين گيربكس اتوماتيك ماله خودشه يا ماله ماشينه ديگس و بهش خوروندن؟

Top RPM
22 September 2004, 09:32 PM
سلام
سومين باره كه دارم اين رو مي نويسم. همش پريد.
:? درباره ماشينايي كه دوستان گفتن چند نكته به ذهنم رسيد:

تويوتا كارينا مدل 78: بزرگترين مشكل اون فرسوده بودنش است. يعني افت قيمت شديدي خواهد داشت. اما ماشين خوبيه. خريدن اون به صرف يست.
ما اسپرو داريم 9 ليتر در 100 كيلومتر(اون 150 كيلومتر به بالا) مي سوزونه ما مي گيم زياده. :x بعد شما مي گيد صدي 12 ليتر خوبه؟؟؟ :twisted:

تويوتا Crown مدل 84: ماشين خيلي خوبيه. اما تو خرجه. يعني پيدا كردن يه سالم با قيمت معقول يك كمي سخته. اما ماتشين خوبيه. يك مقدار هم مشكل لوازم يدكي داره.

اسپيرو: اخر ماشينه 8) اما الان تو خرجه :x . (البته اگر بگردي يه دونه خوبش رو پيدا مي كني) اما از همه نظر عاليه :!: .

درباره گيربكس پرايد فقط بگم كه تكنولژي دهه 70 داره. :cry: مشكلاش:
راه نمي ره
اصلا رانندگي لذت بخشي نداره :evil:
مشكل كيفيت(مثل همه ايرانيها)

rok
22 September 2004, 09:43 PM
ممنون پس با اين حساب دنبال يه اسپيرو تميز بگردم

محمد رضا محمدي
23 September 2004, 12:03 AM
به نظر من بهترين انتخابت ميتونه ماشين هاي آمريكايي باشه ....( ماشينهاي خوبي هستن ) ولي اگر به هر دليلي كه كم هم نيستن دوست نداريد اونهارو امتحان كنيد به نظر من يه دوو البته سالم ميتونه انتخاب خوبي برات باشه ... هر چي باشه خون آمريكايي ها تو رگاش هست ......
از فكر ماشين ايراني هم بيا بيرون :o

Top RPM
23 September 2004, 03:08 PM
من هم با ماشين آمريكايي خيلي موافقم(با اسپرو بيشتر موافقم) اما الان دولت داره يه كارايي درباره مصرف بنزين و ... مي كنه. مثل اينكه قراره به هر كس سهميه بدن . پس استفاده از ماشين آمريكايي به صرفه نخواهد بود. اما اگر اين مشكل نباشد بهترين گزينه است.
اگر اسپرو خريدي بگو يه اطلاعاتي بهت بدم.
راستي اسپرو انژكتوري از كاربراتوري بهتره اما دردسر بيشتري تو شهرستان ها داره(خيلي كم)

shazde2
1 May 2009, 10:05 AM
به نظر منم اسپرو بهترين انتخاب شما ميتونه باشه.
البته اگه بتوني يه سالمشو پيدا كني!
ولي از هر لحاظ كه بگي حرف نداره.مخصوصا اگه مدل 94 بگيري.

shahram2006_m
1 May 2009, 11:29 AM
به نظر منم اسپرو بهترين انتخاب شما ميتونه باشه.
البته اگه بتوني يه سالمشو پيدا كني!
ولي از هر لحاظ كه بگي حرف نداره.مخصوصا اگه مدل 94 بگيري.

دوست عزیز به تاریخ پست توجه کنید .شما تاپیک 5 سال پیش رو از زیر خاک بیرون آوردید.
این تاپیک قفل و پاک خواهد شد.