PDA

View Full Version : آیاایران خودرو به تعهداتش عمل می کند؟

amirnazeri2000
23 July 2009, 02:16 AM
آیاایران خودرو به تعهداتش عمل می کند؟

سلام به همه ی دوستان عزیز
این گفتگو رو با این هدف زدم که دوستان تجربیات جدیدشون رو از تحویل خودرو از ایران خودرو مطرح کنند. این که ماشین رو به موقع تحویل گرفتن یا با تاخیر ویا حتی زودتر از موعد.
این گفتگو میتونه به دوستان کمک کنه که زمان ثبت نام یک برآوردی از زمان تحویل خودرو داشته باشند وصرفا به آن چه در اطلاعیه های فروش آمده دل خوش نکنند.

اول هم خودم شروع می کنم:

ثبت نام:طرح سالروز آزادسازی خرمشهر
ماشین:206 تیپ2 2مورد(دستگاه)
زمان تحویل:20روزه
گذشت زمان تاکنون یک مورد40 روز یک مورد 50 روز:icon_redf
وضعیت درسایت سازمان فروش همچنان نرمال :icon_bigg
لطفا هرکس خبری از ثبت نامی های خرداد داره یه ندایی بده . به خدا ثواب داره.:lover:

nasa20
24 July 2009, 12:24 AM
ماشین:405 دوگانه سوز
موعد تحویل قرار بوده خرداد باشه
وضعیت در سازمان فروش : تغییرات زیادی داشته اول نرمال بعد آماده تخصیص بعد دوباره نرمال ، الان هم یک خط تیره !
http://kimag.es/share/61093650.jpg

من هر چی بیشتر در مورد تحویل دادن ماشین توسط ایران خودرو تحقیق کردم به این نتیجه رسیدم که قط از یک قانون تبعیت میکنه که اونم اسمش بـــــــــی نظمـــــــــــــــیه :icon_cry:

amirnazeri2000
24 July 2009, 11:51 AM
ماشین:405 دوگانه سوز
موعد تحویل قرار بوده خرداد باشه
وضعیت در سازمان فروش : تغییرات زیادی داشته اول نرمال بعد آماده تخصیص بعد دوباره نرمال ، الان هم یک خط تیره !

من هر چی بیشتر در مورد تحویل دادن ماشین توسط ایران خودرو تحقیق کردم به این نتیجه رسیدم که قط از یک قانون تبعیت میکنه که اونم اسمش بـــــــــی نظمـــــــــــــــیه :icon_cry:

سلام

منم با نظر شما موافقم.
درمورد خط تیره قبلا در یکی از این تایپیک ها که الان متاسفانه پیدا نمی کنم یکی از دوستان گفته بود که یعنی ماشین سند خورده وچیزی به تحویل نمانده.:162: حالا درست ونادرستش با اون بنده ی خدا:cool_phalls_24:

nasa20
24 July 2009, 01:23 PM
سلام

منم با نظر شما موافقم.
درمورد خط تیره قبلا در یکی از این تایپیک ها که الان متاسفانه پیدا نمی کنم یکی از دوستان گفته بود که یعنی ماشین سند خورده وچیزی به تحویل نمانده.:162: حالا درست ونادرستش با اون بنده ی خدا:cool_phalls_24:
پستی که میفرمایید

http://www.phallz.com/showpost.php?p=665316&postcount=18

http://www.phallz.com/showthread.php?p=665316#post665316

این پست ها رو قبلا دیده بودم
ولی وضعیت من یکمی با این دوستان تفاوت داره ، من وقتی به قسمت اطلاعات صدور ســند (http://sales.ikco.com/process-buy/document-info.asp?id=400)در سایت ایران خودرو رفتم
جواب میده اطلاعاتى يافت نشد.! :icon_twis
برای همین حدس زدم این خط تیره هم که تو سایت نشون میده الکی باشه (چون نمایندگی که میگه باید حالا حالا صبر کنید - یک ایمیل هم زدم به ایران خودرو که فرداش جواب دادن که به این شماره تلفن زنگ بزن -واحد پیگیری بود اسمش- زنگ که زدم خیلی مودبانه معذرت خواهی کرد بابت تاخیر ماشین و گفت به خاطر مسائلی که بعد از انتخابات پیش اومده برای تامین بعضی قطعات به مشکل بر خوردیم و حداقل یک ماه باید صبر کنید ... خلاصه کاسه کله داد دستمون :icon_arro که ماشینی در کار نیست فعلا :cool_phalls_87: )

حالا شما یه تماسی با واحد پیگیری بگیر ببین چی جواب میدن ...
شماره تماس واحد پیگیری 88608236

gandolf05
24 July 2009, 01:37 PM
چند روز پیش بود یه مقاله نوشته بودن درباره وضعیت بحرانی ایرانخودرو و کسری بودجه این شرکت
الان هم بدون حساب کتاب که آیا کارخانه توان تحویل این همه پیش فروش رو داره یا نه داره مرتب ثبت نام میکنه تا کسری بودجه رو جمع کنه
قبلا که کبکشون خروس میخوند حداقل یه ماه تا 40 روز تاخیر داشتند چه برسه به حالا
اما اینها شرکت دولتی هستند و ورشکستگی و ضرر براشون معنا نداره

دوستم یه برگ 206 اس دی مدلV8 داره از تحویل خودرو و واریز آخرین ودیعه الان 57 روز میگذره
دیروز هم تو بازار گفتن ما فیش نمیخریم برو با ماشین بیا

خدا کنه تا این ایام تموم نشده ماشینتون بیاد تا بتونید خوب بفروشید یا اینکه باهاش حال کنید

salar68
24 July 2009, 05:44 PM
کسی از وضعیت بقیه خودرو ها خبر داره ؟
تندر V8 تیپ 3 که معلومه ندارند

وضعیت 206 تیپ2 چه طوریه تاخیر دارند ؟ چه قدره ؟

amirnazeri2000
24 July 2009, 11:24 PM
کسی از وضعیت بقیه خودرو ها خبر داره ؟
تندر V8 تیپ 3 که معلومه ندارند

وضعیت 206 تیپ2 چه طوریه تاخیر دارند ؟ چه قدره ؟

سلام

داره آقا تا دلت نخواد. تیپ 2 تحویل 20 روزه تا الان که 50 روز رد شده.:icon_redf تازه هیچ خبری هم نیست.
مردیم از پیاده گز کردن.

amirnazeri2000
25 July 2009, 12:51 PM
حالا شما یه تماسی با واحد پیگیری بگیر ببین چی جواب میدن ...
شماره تماس واحد پیگیری 88608236

با این شماره که فرمودید تماس گرفتم. طرف شماره نامه می خواست. گفت شما بعد از این که از طریق فاکس یا ایمیل شکایت تون رو طرح کردید برای گرفتن پاسخ باید به این شماره تماس بگیرید.:icon_neut
منم دوتا کار کردم اول تماس گرفتم به بازرسی ایران خودرو (88608181)یک تلفن گویا بودکه باید مشکلت رو می گفتی و ضبط میشه ویک شماره پیگیری میده چند روز دیگه از طریق همان تلفن وشماره پیگیری جوابت رو می گیری.
کار بعد هم این که از طریق ایمیل شکایتم را فرستادم برای بازرسی ایران خودرو. ایمیل:

customer@ikco.com (customer@ikco.com)

حالا اگه خبری شد همینجا اطلاع میدم.

nasa20
27 July 2009, 08:33 AM
با این شماره که فرمودید تماس گرفتم. طرف شماره نامه می خواست. گفت شما بعد از این که از طریق فاکس یا ایمیل شکایت تون رو طرح کردید برای گرفتن پاسخ باید به این شماره تماس بگیرید.:icon_neut
منم دوتا کار کردم اول تماس گرفتم به بازرسی ایران خودرو (88608181)یک تلفن گویا بودکه باید مشکلت رو می گفتی و ضبط میشه ویک شماره پیگیری میده چند روز دیگه از طریق همان تلفن وشماره پیگیری جوابت رو می گیری.
کار بعد هم این که از طریق ایمیل شکایتم را فرستادم برای بازرسی ایران خودرو. ایمیل:

customer@ikco.com (customer@ikco.com)

حالا اگه خبری شد همینجا اطلاع میدم.

خوب بالاخره ماشین ما رو هم دادند ! :icon_arro
بریم ببینیم هندونش تو قرمزه یا سفیده

amirnazeri2000
27 July 2009, 01:38 PM
خوب بالاخره ماشین ما رو هم دادند ! :icon_arro
بریم ببینیم هندونش تو قرمزه یا سفیده

آقا مبارکه.:196: انشالله چرخش برات بچرخه و خوش رکاب باشه.
ما که هنوز تو کفیم. تاره اون 206 که 13 خرداد ثبت نام کرده بودم شده آماده تخصیص.:icon_cry:

salar68
4 August 2009, 01:46 PM
چه طوریاس ؟ من واسه یکی ثبت نام کردم 206 تیپ 2
یه 10 روز پیش الان شده آماده تخصیص

nasa20
4 August 2009, 06:03 PM
چه طوریاس ؟ من واسه یکی ثبت نام کردم 206 تیپ 2
یه 10 روز پیش الان شده آماده تخصیص

هر وقت وضعیت به صورت خط تیره "-" باشه ماشین کمتر از یک هفته به دست شما میرسه (مثل شکل زیر)

بقیه وضعیت ها هم دردی رو دوا نمیکنه ...

amirnazeri2000
8 August 2009, 09:36 PM
آقا جهت اطلاع
ما 206 ثبت نامی 13 خرداد تحویل 20 روزه رو 2روز پیش یعنی بعد از64 روز تحویل گرفتیم:icon_bigg

nasa20
8 August 2009, 09:54 PM
آقا جهت اطلاع
ما 206 ثبت نامی 13 خرداد تحویل 20 روزه رو 2روز پیش یعنی بعد از64 روز تحویل گرفتیم:icon_bigg

سلام
مبارک باشه :icon_arro
کیفیت مونتاژ چطوریه ؟ (اگر یه چند تا عکس بگذارید ممنون میشم ...)

aquarium
9 August 2009, 03:22 AM
کیفیت مونتاژ چطوریه ؟ (اگر یه چند تا عکس بگذارید ممنون میشم ...)

منم همین خواهش رو از شما دارم ؟

amirnazeri2000
11 August 2009, 10:25 PM
سلام دوستان الان که تو مسافرتم و ماشین هم با من نیست(با ماشین دیگه ای هستم) فعلا هم استفاده ی چندانی نکردم که بتونم نظر قطعی بدم. ولی انشا الله به زودی چشم . :icon_neut

amirnazeri2000
18 August 2009, 03:46 PM
سلام
کیفیت مونتاژ 206 من :icon_evil
در مورد این 206 که قسمت ما شده فعلا اینا رو میتونم بگم تا بعد ببینم چی میشه
کیفیت مونتاژ عالی نیست ولی به مراتب بهتر از خودروها ی هم رده ی خودش (ازنظرقیمت)می باشد. اصلا با 405 که قابل مقایسه نیست.:icon_mrgr
اجزا ی ایرانیزه شده که فعلا مشاهده شده: تمام شیشه ها به جزشیشه ی عقب(برفپاک کن عقب هم خارجکیه!)- اکثر قطعات پلاستیکی- تمام چراغ های عقب مارک مدرن (مه شکن و چراغ اصلی های جلو مارک والئو خورده حالا واقعا والئو است؟!)-صندلی ها ولاستیکها(بارز)و داشبورد که ایرانی است و... .اما در مجموع کیفیت مونتاژ 206 به نظر من از اکثر محصولات ایران خودرو سرتره وایرانی بودن این قطعات هم دلیل بر کیفیت بد اونها نمیتونه باشه(البته بعد از کارکردبیشتر دقیق تر میشه نظر داد.)
تنها مشکلی که فعلا در مونتاژ دیدم در راننده است که به نظر میرسه رگلاژ میخواد چون برای بسته شدن باید نیروی بیشتری خرجش کرد.فعلا همین تا بعد.:lover:

salar68
18 August 2009, 03:55 PM
سلام

من هم چند مورد دیدم
بازو بسته شدن در ها بسیار بد هست
نمی دونم واسه چیه
حتی با رگلاژ هم خیلی خوب از آب در نمیاد نمی دونم چرا اینقدر محکمه

کسی هست 206 ویژه ثبت نام به مناسب تولد حضرت علی ثبت نام کرده باشه گرفته باشه ؟

dietman
1 October 2009, 06:31 PM
با سلام خدمت دوستان

من 2 روز پيش يك 206 تيپ 2 تحويل فروردين 89 ثبت نام كردم. در سايت ايران خودرو وضعيت قرارداد را پيش ثبت نام عنوان كرده است. آيا تا زمان ارسال دعوتنامه اين وضعيت باقي است يا به دليل عدم ارسال مدارك از طرف نمايندگي براي ايران خودرو وضعيت بصورت پيش ثبت نام ذكر شده است.

با تشكر :lover:

salar68
1 October 2009, 06:46 PM
با سلام خدمت دوستان

من 2 روز پيش يك 206 تيپ 2 تحويل فروردين 89 ثبت نام كردم. در سايت ايران خودرو وضعيت قرارداد را پيش ثبت نام عنوان كرده است. آيا تا زمان ارسال دعوتنامه اين وضعيت باقي است يا به دليل عدم ارسال مدارك از طرف نمايندگي براي ايران خودرو وضعيت بصورت پيش ثبت نام ذكر شده است.

با تشكر :lover:

سلام

وضعیت شما به نرمال تغییر می کنه و همینطوری می مونه

dietman
1 October 2009, 08:44 PM
سلام

وضعیت شما به نرمال تغییر می کنه و همینطوری می مونه

سلام دوست عزيز

آيا اطلاع داريد از زمان ارسال دعوتنامه تا تحويل خودرو چند روز فاصله است؟

با تشكر

dietman
6 October 2009, 03:49 PM
سلام دوست عزيز

آيا اطلاع داريد از زمان ارسال دعوتنامه تا تحويل خودرو چند روز فاصله است؟

با تشكر

كسي اطلاع ندارد؟

nasa20
7 October 2009, 08:11 PM
كسي اطلاع ندارد؟

نرمالش اینه که بعد از یک ماه ماشین رو تحویل بدن
ولی ایران خودرو هیچ قانونی نداره ، فقط وقتی وضعیت قرار داد به صورت خط تیره شد میشه امیدوار بور ماشین تا 1 هفته دیگه میرسه

vatoovatoo80
8 October 2009, 01:34 AM
بله برای من هم بعد از خط تیره شدن یک هفته طول کشید.
از زمان دعوتنامه هم 2 هفته شد
کلا واسه من 2 هفته زودتر از قرارداد تحویل دادن

mghkhooodro
23 November 2009, 11:05 PM
سلام
یه 206 تیپ V8 ابان (اولین ثبت نامیها بودم، 3 یا 4 آبان ) ثبت نام کردم برای بهمن، موعد تحویلو تو سایت 1/11/88 تا 30/11/88 زده
خواستم ببینم اولاً دعوت نامه حدوداً کی میاد؟
ثانیاً دیگه وقتی دعوت نامه باید میشه مطوئن بود حداکثر یکماه بعد ماشین دستمونه.

shahin2737
7 December 2010, 05:01 PM
از دوستان کسی تیپ 6 .ثبت نامی در مهر 89 هست که تحویل گرفته باشه.شنیدم گیربکس اتومات وارد نمیشه.

alishirak
6 January 2011, 02:12 PM
ايران خودرو و وعده هاي سر خرمن
تهران الف : وقتی معاون فروش و بازاریابی ایران خودرو از تحویل به موقع کلیه محصولات از جمله خودروهایی با گیربکس اتوماتیک خبر داد، اتفاق جالبی افتاد. یکی از خبرنگاران حاضر در جمع بجای تحویل 30 روزه 206 صندوق دار V9بالغ بر 69 روز در نوبت خوابیده بود....

پایگاه اطلاع رسانی خودرو تهران الف
www.tehranalef.com (http://www.tehranalef.com/View/Newsview/200595.aspx)

سود انباشته
6 January 2011, 04:03 PM
یعنی خودروهای با گیربکس اتوماتیک را سریعتر از سایر خودروها تحویل میدهند.

niaz2
17 February 2011, 03:55 PM
با سلام
سوزوکی 90 روزه ثبت نام کردم اما نهایت تحویل باید 30 بهمن باشه اما گفته شده 1 ماه تاخیر داره ایا می شه به جایی شکایت کرد ؟ اصلا حاضرن در مقابل عدم انجام تعهداتشون به کسی جوابگو باشن

niaz2
17 February 2011, 03:57 PM
در ضمن این تاخیر در واقع تحویل ماشین رو به بعد از عید می ندازه چه راه حلی داره ؟

niaz2
8 March 2011, 05:19 PM
با عرض سلام
بلخره با این در و اون در زدن ماشین به مرحله پلاک رسیده اما الان 2 روزه برای پلاک تو تو سایت ایران خودرو گیر کرده شماره بدنه رو که می زنم مشخصات رو میاره اما هنوز پلاک تخصیص داده نشده
کسی از دوستان می دونه این روال پلاک گذاری چند روز طول می کشه ؟

greela
10 March 2011, 02:10 PM
سلام من امروز وي8مو پيگيري کردم زده اماده تخصيص,يعني چي؟ميتونم اميدوار باشم قبل از عيد تحويلش بگيرم؟