PDA

View Full Version : پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران ( مشورت )

binaeram
19 June 2009, 03:10 PM
با سلام
من بعد از ارسال مدارک تو این دانشگاه برای مصاحبه پذیرفته شدم.خواهش میکنم که اول نظرتونو در مورد این دانشگاه بگین و بعد میخوام بدونم مصاحبه ها چطوریه و با چه جور شرایطی حتما انتخاب میتونم بشم.

Warrior--
20 June 2009, 03:37 AM
یکی جواب این دوستمان را بدهد چون من هم دوست دارم در مورد این موضوع اطلاعاتم بیش تر شود(دانشگاه پردیس)

با تشکر

hamed_mo
22 June 2009, 04:19 PM
سلام
راستش من هم دنبال این دانشگاه هستم اما فعلا 1 ترم دیگه مونده تا کارشناسیم تموم بشه اقدام کنم..
تو سایتش دیده بودم مربوط به دانشگاه شریف هست! دانشگاه تهران نبوووود!!!
به نظر من که خوبه ولی یخورده گرونه!!!!
با توجه به شرایط خوبی که داره مثل تدریس بصورت انگلیسی و بورسیه هایی که برای استرالیا و مالزی داره..!
اما:
در مورد دانشگاه مجازی تهران که بصورت حضوری هست تحقیق کردین؟ در مورد شهریه و مدرک نهایی؟؟
دانشگاه علم و صنعتهم همچین چیزی داره!
تو اینا کدومشون مجازی بودن رو دگر نمیکنه تو مدرک نهایی؟

majid2992
22 June 2009, 11:52 PM
من علم و صنعت درس می خونم و اکثر مسئولان مجازی از دانشکده خودمون هستن (صنایع) که همه کارشون عالیه.سیستم خیلی خوبی دارن.

hamed_mo
22 June 2009, 11:57 PM
مجید جان تو مدرکی که آخر میدن روش نوشته : مجازی؟

samir2253122
23 June 2009, 12:22 AM
درباره پرديس وابسته به صنعتي شريف :

هزينه اش با دانشگاه هاي تاپ اروپا برابري ميكنه 4.5 براي هر ترم تقريبا (كارشناسي ارشد)

هزينه اقامت هم بالاست

يه امتحان زبان داره تهران

اگه نتونيد حد نصاب را بياوريد يك ترم زبان داره

رقابتي براي قبول شدن وجود نداره

اساتيد از تهران ميان

زبان تدريس انگليسي هست

بقيه رو از برادرم (http://www.phalls.com/member.php?u=76016) بپرسيد الان اونجاست

دانشگاه تهران هم يه شعبه مشابه شريف داره

majid2992
23 June 2009, 12:35 PM
مجید جان تو مدرکی که آخر میدن روش نوشته : مجازی؟

در مورد مدرک ارشد نمی دونم ولی می پرسم می گم بهت.اگه برای ارشد می خوای من اول سازمان مدیرت رو پیشنهاد می دم بعد مجازی علم و صنعت.من خودم قصد دارم برم سازمان مدیریت واسه ارشد، خیلی حال می ده. من نصف هفته کلاسامو می پیچونم می رم اونجا

hamed_mo
23 June 2009, 01:07 PM
مرسی ممنونت میشم!
سازمان مدیریت پایین پارک وی؟؟؟مگه اونجا هم ارشد داره؟ بدون کنکور؟؟

majid2992
26 June 2009, 02:34 PM
مرسی ممنونت میشم!
سازمان مدیریت پایین پارک وی؟؟؟مگه اونجا هم ارشد داره؟ بدون کنکور؟؟

آره همونجاس. هم با کنکور داره هم بدون کنکور. اکثرا گرایشهای مختلف MBA رو داره + یه سری رشته جدید که هیچ جای دیگه تو ایران نداره.

farzad_Sh_2020
26 June 2009, 04:32 PM
سلام . من فقط میدونم هزینه دانشگاه + اقامت خیلی بالا هست .

برای کارشناسی حرف از ترمی 3.5 تا 4 تومان بود . :icon_ques

av_saber
10 July 2009, 02:28 AM
سلام
ببخشيد كه اينقدر دير جواب مي دم
من دانشجوي دانشگاه شريف واحد كيش يا به قولي واحد بين الملل رشته ي مهندسي عمران گرايش سازه هستم تا اواخر ترم 1 87-88 دانشگاه خوبي بود همه چيز سر جاي خودش و... ولي اواخر ترم يه دفعه همه چيز عوض شد دكتر حساركي كه قبلا معاون آموزشي بود مجبور به استعفا شد و دكتر كاظم زاده جايگزين اون شد ولي اين كجا و اون كجا از اون موقع بود كه هر چي بيسواد بودن شدن استاد . كلا مشكل اينا استاد و مدير گروها هستن هم زمان با استعفاي دكتر حساركي تعداد زيادي از اساتيد مشهور كه داشتند تدريس مي كردند يه دفعه قطع رابطه كردند تو رشته خود من ما به جز دكتر كاظمي 3 استاد ديگه داريم كه هر سه گرايش مكانيكي دارند و ما بيشتر فوق مكانيك مي گيريم تا سازه. تا چند وقت پيش اسم دانشگاه دانشگاه كيش بود طي مراسمي كه مي گفتند اولين جشن فارق التحصيلي كلي خرج كردند و كلي سيبيل چرب كردند و آخرش يه مدرك به ريئس سازمان منطقه آزاد دادند تا ايشون رضايت دادند كه اسم دانشگاه شريف بشه . جديدا مثل اينكه به دانشگاه تهرانم گير داده بودند كه بايد اونا هم يه چنين مدركي رو بدند ... خلاصه كه ما هم داريم سريع تمومش مي كنيم برگرديم 
شهريه ثابت 1500 يرو هست ولي نمي دونم چرا از ما 1800 يورو مي گيرن خرج دانشگاه ترمي 4.5الي 5 ميليون و خرج خودتت با اجاره خوابگاه و يا خونه فرقي نداره ترمي 2 ميليون اگه خرج اضافه نكني وگر نه كه .... جديدا قانون گذاشتن كه بايد هر 4 ترم داخل جزيره باشي و ترم آخر با پايان نامه درس داشته باشي تا هم تقي به توقي مي خوره مي گن بدون پايان نامه و ....
به نظر من اگه گير پايان خدمت ندارين برين هر جاي اروپا همين خرج رو بكنيد بهتر از اين جاست

av_saber
10 July 2009, 02:38 AM
رشته هاي مكاترونيك (رباتيك = الكترونيك + مكانيك ) ، عمران سازه ، مواد خوردگي ،IT، الكترونيك ديجيتال ،MBA Marketing و يه دوره مشترك با دانشگاه MMUمالزي دارند كه دوره مشتركشون خيلي خوب بوده . دانشگاه تهران معماري و يه گرايش ديگه از MBA و دانشگاه شيراز هم رشته هاي پزشكي رو دارند . واسه كارشناسي اصلا خوب نيست ولي واسه ارشد و كساني كه مشكل خدمتي دارند آخربن راه خواهد بود تنها مزيت اون كه هنوز مونده تدريس به زبان انگليسي هست كه بعضي اساتيد بي سواد از همين راه از زير درس دادن در مي رن .

Nomad
10 July 2009, 02:43 AM
یکی از دوستان یک ترم اونجا خوند ولی پشیمون شد و برگشت و رفت الان استرالیا مشغول تحصیل هستش با همون هزینه و کیفیت شاید بهتر ...

DySpraxia
10 July 2009, 03:33 AM
هزینه اش خیلی بالاست با این پول میشه حتی در انگلستان ادامه تحصیل داد.

av_saber
11 July 2009, 11:05 AM
تنها خوبي كه داره مدركشه چون خيلي از دوستان من با مدرك اين دانشگاه پذيرش دانشگاه هاي انگليس و يا كانادا و امريكا گرفتند
مدركش خيلي شبيه دانشنامه اصلي شريف فقط به زبان انگليسي كه احتياج به ترجمه نداره.
http://good-times.webshots.com/photo/2609582790103368983AtxsVT?vhost=good-times

hoda.1
1 September 2009, 06:16 PM
رقابتي براي قبول شدن وجود نداره

من دیروز رفتم اداره آموزش کل دانشگاه تهران اونجا که میگفتن دانشجو ها از طریق کنکور پذیرش میشن.قضیه چیه؟

F@RSH@D rezayi
1 September 2009, 08:14 PM
من دیروز رفتم اداره آموزش کل دانشگاه تهران اونجا که میگفتن دانشجو ها از طریق کنکور پذیرش میشن.قضیه چیه؟

برای آگاهی از شرایط ثبت نام در مقطع کارشناسی می تونید به این سایت (http://kish.ut.ac.ir/Alerts/alert63.htm) مراجعه کنید .

hoda.1
1 September 2009, 08:26 PM
من خودم دانشجوی کارشناسی دانشگاه تهرانم ولی الان برای پزشکی کیش میخواستم اقدام کنم.توی این اطلاعیه هم صحبتی از کنکور نبود.دیروز اون آقایی که جواب من رو داد میگفت اصلا مگه میشه دانشگاه تهران بدون کنکور دانشجو بگیره.در حالیکه توی سایت علوم پزشکی تهران هم رفتم ولی از آزمون سراسری چیزی ننوشته بود.

F@RSH@D rezayi
1 September 2009, 08:59 PM
من خودم دانشجوی کارشناسی دانشگاه تهرانم ولی الان برای پزشکی کیش میخواستم اقدام کنم.توی این اطلاعیه هم صحبتی از کنکور نبود.دیروز اون آقایی که جواب من رو داد میگفت اصلا مگه میشه دانشگاه تهران بدون کنکور دانشجو بگیره.در حالیکه توی سایت علوم پزشکی تهران هم رفتم ولی از آزمون سراسری چیزی ننوشته بود.

تا اونجایی که من می دونم بعد از ارسال مدارک از شخص آزمونی گرفته میشه . نه کنکور . البته مصاحبه هم داره . با شهریه هایی که گرفته میشه فکر نمی کنم نیازی به کنکور هم باشه :icon_mad:
بر اساس شنیده های من مهندسی برق هر ترمش نزدیک به 4 میلیون شهریه داره . به نظرتون یعنی اینقدر خواهان داره که بخوان کنکور بگیرین ؟ ولی فردا از دانشکده پرس و جو می کنم اگر مطلب جدیدی شنیدم براتون می نویسم .

hoda.1
1 September 2009, 11:40 PM
شهریه پزشکی ترمی 6 میلیونه . 6 میلیون به علاوه کنکور خنده داره ولی بدون کنکور ok به نظر میرسه.در هر حال امیدوارم بدون کنکور باشه.

av_saber
2 September 2009, 01:32 AM
اونجا اسما كنكور داره ولي رسما نه سال پيش اين موقع واسه mba اول مهر 8-10 نفر ثبت نام كرده بودند كه واقعا نفرات شاخصي بودند همه هم از كنكور ر ولي تا آخر مهر هر چي بدون كنكوري بود نزديك 25 نفري شدند كه ثبت نام كردند تازه دوباره بهمن يه عده ديگه هم ثبت نام كردند. اينا پول رو مي خوان درس بهانه است مهندسي البيته فوق ترمي 11 واحد حدود 5 در مياد 1800 يورو شهريه ثابت و واحدي 120 يورو خوابگاه هم سمت عرب هاست و اجاره شم ماهي 330 هزار تومان هست.

hoda.1
2 September 2009, 09:11 PM
اونجا اسما كنكور داره ولي رسما نه سال پيش اين موقع واسه mba اول مهر 8-10 نفر ثبت نام كرده بودند كه واقعا نفرات شاخصي بودند همه هم از كنكور ر ولي تا آخر مهر هر چي بدون كنكوري بود نزديك 25 نفري شدند كه ثبت نام كردند تازه دوباره بهمن يه عده ديگه هم ثبت نام كردند. اينا پول رو مي خوان درس بهانه است

این ها توی رشته های علوم پزشکی هم صدق میکنه؟یعنی برای تکمیل ظرفیت از داوطلبهای غیر کنکوری هم ثبت نام میشه؟

av_saber
5 September 2009, 01:15 AM
این ها توی رشته های علوم پزشکی هم صدق میکنه؟یعنی برای تکمیل ظرفیت از داوطلبهای غیر کنکوری هم ثبت نام میشه؟
همه اين دانشگاه ها يه قانون دارند و اون پول بيشتر واسه گردوندن دانشگاه اصلي .:icon_bigg
دقيقا علوم پزشكي رو نميدونم ولي شريف كه ايجوريه . چون شريف بودجه از وزارت علوم نمي گيره و هيئت امنايي اداره ميشه.:icon_roll