PDA

View Full Version : بدست آوردن شماره تلفن از طریق اینترنت؟

A.R.T
11 February 2008, 01:13 PM
سلام

آیا راهی وجود داره که از اون طریق بشه شماره تلفن کسی را از طریق اینترنت بدست آورد؟

این اتفاق برای یکی از دوستام افتاده... چون شخصی از طریق اینترنت شمارشو بش گفته...

چیزی که به ذهن خودم میرسه اینه که طرف با استفاده از IP و زمان اتصال این IP به اینترنت و دسترسی به ISP که این IP مربوط به اون میشه تونسته شماره تلفنو گیر بیاره...

خواستم بدونم که آیا از راهی دیگه هم میشه شماره تلفن کسی را بدست آورد؟

ماندانگاس
11 February 2008, 04:42 PM
سایت 118
(http://118.tct.ir/)
نام صاحب خط رو بدونین با توجه به منطقه میشه شماره تلفن رو به دست آورد.
این حدسی که شما زدین زیاد قابل اجرا نیست.
در انتخاب جای تاپیک دقت کنید.
*تاپیک به بخش تلفن ثابت منتقل شد

A.R.T
11 February 2008, 07:14 PM
جناب ماندانگاس از جوابت ممنون ولی لطفا بیشتر توضیح بدید...
منظور شما اینه که طرف با استفاده از سایت 118 این کارا میتونسته انجام داده باشه؟ البته بعید هم نیست :icon_sad:
آیا راه دیگه ایی هم میتونه باشه؟ :icon_surp

A.R.T
11 February 2008, 07:48 PM
متاسفانه سایت 118 کامل نیست...
چون شماره تلفن خیلی از دوستان و فامیل و حتی شماره تلفن ثابت خود من هم موجود نبود!!

عرفنا
11 February 2008, 08:13 PM
چون شماره تلفن خیلی از دوستان و فامیل و حتی شماره تلفن ثابت خود من هم موجود نبود!!

دوست عزیز بیشترین احتمالی که می شه داد اینه که اون شخص شماره ی تلفن رو از جای دیگه به دست اورده و وگرنه راه دیگه ای حداقل به این سادگی وجود نداره (منظور حک کامل سیستم و فرض محال ذخیره ی شماره ی اون شخص در جایی از هارد و ... که به نظر شبیه به داستانه :icon_surp)

موفق باشید :icon_excl

ماندانگاس
11 February 2008, 09:33 PM
ببینید مثلا اسم دوست شما علی رضایی هستش و خط به نام پدر ایشون هستش و ایشون حوالی ونک زندگی میکنه و خونه هم مال خودشون باشه و مستاجر نباشند.
نام پدرشون هم مثلا رضا هستش و شما احتمال میدین که خط به نام پدر دوستتون باشه.
شما رضا رضایی رو سرچ میکنین و از بین رکوردهایی که به شما نمایش میده ، اگه آدرس حوالی ونک باشه ، بازم احتمال میدین که شماره همون باشه.
با این روش دقیقا چیزی نمیشه به دست آورد ، همه ش بر پایه ی احتمالاته.
مگه اینکه اسامی خاص باشه! مثلا محمدبابک امیرارسلانی نامدار!!!!!!:icon_sad: اگه اینو جستجو کنین و شماره ای به شما بده مطمئن باشین شماره دقیقا همونیه که شما میخواین!!!!!!!!

برای اینکار راه ساده ی دیگه ای نمیتونه وجود داشته باشه مگه اینکه طرفی که از اینترنت شماره رو پیدا کرده باشه تو همون ISP کار کنه یا دیگه خیلی کارش درست باشه.
یا هم اینکه طرف کلی زرنگ باشه! مثلا :
طرف: خب دیگه چه خبر؟
طرف: راستی گفتی فامیلتون چی بود؟
دوست شما : رضایی
طرف: رضایی؟ ایول، ما هم رضایی هستیم! اسم پدرتون چی بود؟
دوست شما : رضا!
طرف : عجب، آشنا میزنه! کجا میشینین؟ کودوم خیابون؟
دوست شما: طرفای ونک
طرف: :cool_phalls_09::cool_phalls_86:

چون شماره تلفن خیلی از دوستان و فامیل و حتی شماره تلفن ثابت خود من هم موجود نبود!!خط به اسم خودتونه؟
شاید پایگاه داده ها شهر اصفهان رو به صورت کامل نداره.
برعکس شما ، همه ی فک و فامیل ما شماره هاشون تو سایت موجوده! :icon_mrgr

Nazanin
11 February 2008, 10:15 PM
البته چون دوستان همه احتمالات رو دادن من هم 1 چیز کوچیک بگم : 1 زمان هایی بعضی از دوستان روی برنامه ای کار میکردن که با استفاده از اون میشد شماره تلفن رو بدست آورد حالا چطوری !!! این دوستان 1 برنامه دیالر نوشته بوده که این برنامه برای مدت چند ثانیه ارتباط شما رو با اینترنت قطع میکرد و با استفاده از خط تلفن و البته بدون اینکه مودم صداش در بیاد با تلفنی که توش ذخیره شده بود و البته قابلیت نمایشگر شماره !! هم داشت تماس میگرفت ... و به همین سادگی شماره اون بخت برگشته ای که فایل آلوده رو گرفته بود بدست می اومد !!! دیدید خیلی ساده بود !! البته داستان مال اون موقع است که تازه کالرآیدی فعال شده بود هنوز اینجور چیزا کار میکنن یا نه الله اعلم .... البته شما به عنوان داستان بهش نگاه کنید ... :icon_razz

A.R.T
12 February 2008, 12:40 AM
خط به اسم خودتونه؟
شاید پایگاه داده ها شهر اصفهان رو به صورت کامل نداره.
برعکس شما ، همه ی فک و فامیل ما شماره هاشون تو سایت موجوده!
احتمال خیلی زیاد همینه که شما میگید، چون شماره تلفن طبقه بالای منزل ما هم شماره قدیمش در سایت 118 موجود بود نه جدید! (شماره های جدید 2 شماره اولش تغییر کرده که مربوط به 5-6 سال پیش میشه!!)
البته از به روز بودن یا نبودن شماره های تهران چندان اطلاعی ندارم

A.R.T
12 February 2008, 12:50 AM
تا حالا با سه فرضیه که نسبتا عملی هستند مواجه ایم:
1- استفاده از IP طرف و رجوع به اطلاعات ISP که در اولین پست ذکر شد.
2- بدست آوردن نام طرف و استفاده از سایت 118 که جناب ماندانگاس به اون اشاره کردن.
3- استفاده از نرم افزاری که نازنین خانم به اون اشاره کردن.
در کل به نظر من روش اول و سوم قطعیتر و مطمئن تره چون در روش دوم احتمالاتمون زیاد میشه.
آیا روش دیگری هم به ذهن دوستان میرسه؟

amrdesign
12 February 2008, 11:33 PM
بابا چقدر مو ضوع رو كش دار مي كنيد ! :D

Tommy Angelo
13 February 2008, 01:32 AM
یه راه دیگه هم هست یه Cd هست که فقط افراد خاص تو مخابرات هرشهر بهش دسترسی دارن که Database اون خیلی از این سایت 118 قوی تره به خصوص اینکه با دادن آدرس فرد میشه شماره تلفنشو تو اون CD پیدا کرد !!!

mohammad51
11 March 2008, 03:15 PM
A.R.Tعزیز

این مسئله میتونه خیلی راحت تر از اینهایی که دوستان گفتن اتفاق افتاده باشه مثلا من و شما با هم دوست هستیم و روابط خانوادگی هم داریم شما ایدی من رو میدونی و من هم ایدی شما رو حال فرض کنید من بخوام با شما شوخی کنم با یک ایدی جدید بیام و باشما سر صحبت رو باز کنم و بعد از مدتی به شما شماره تلفن تون رو بگم که باون به اینترنت وصل هستید یک راه بسیار ساده و کار امد وبی دردسر که خیلی راحت میشه اون رو انجام داد:icon_cool

amir_foad
12 April 2008, 04:34 PM
از بین سه روش گفته شده بنظر من روش اول عملی تزه! معجزه که نیست. یه برنامه است که میتونه این کار رو انجام بده. همین!

Mehdi-HTC
25 September 2008, 03:21 PM
من بابام رییس مخابرات کازرون بود و یه چند سالی رییس مخابرات فسا .... یه چند سال پیش یه سی دی آوورد که هم شماره موبایل افراد توش بود هم شماره تلفن ثابت....میدونست چه مارمولکیم هرچی التماس و پاچه خواری تا حالا جواب نداده...و هنوز 1 سال هست دست به دعا هستم که 1 روز سی دی رو بده به دستم...خیلی قابلیت های بالایی داشت اگر روی پی سی نصب میکردی...دفترچه تلفن داشت...مثلا یه نفر هم موبایل به نام خودش هست هم تلفن ثابت که وقتی نامش رو وارد میکردی هم موبایل و هم تلفن ثابت رو نشون میداد.....حتی یه نقشه توی سایت داشت که توی هر شهر میتونستی زوم کنی و روی هر خونه از نام طرف تا شماره موبایلشو تلفنش نشون میداد....اما از وقتی رییس مخابرات جدید فهمیده که این سی دی دست خیلی ها افتاده از رییس مخابرات تهران درخاست میکنه که این برنامه رو هرچه زودتر قطع کنن....ولی بابام هنوز سی دی رو داره که شماره های 3 سال پیش رو نشون میده.......این چیزا خیلی واسه مخابرات راحته و چیز عجیبی نیست........

navid_2006
25 September 2008, 07:25 PM
راهی هست که یه شماره رو بدیم وبدونیم این شماره مال کیه؟

meslehichkas
30 September 2008, 04:27 PM
من بابام رییس مخابرات کازرون بود و یه چند سالی رییس مخابرات فسا .... یه چند سال پیش یه سی دی آوورد که هم شماره موبایل افراد توش بود هم شماره تلفن ثابت....میدونست چه مارمولکیم هرچی التماس و پاچه خواری تا حالا جواب نداده...و هنوز 1 سال هست دست به دعا هستم که 1 روز سی دی رو بده به دستم...خیلی قابلیت های بالایی داشت اگر روی پی سی نصب میکردی...دفترچه تلفن داشت...مثلا یه نفر هم موبایل به نام خودش هست هم تلفن ثابت که وقتی نامش رو وارد میکردی هم موبایل و هم تلفن ثابت رو نشون میداد.....حتی یه نقشه توی سایت داشت که توی هر شهر میتونستی زوم کنی و روی هر خونه از نام طرف تا شماره موبایلشو تلفنش نشون میداد....اما از وقتی رییس مخابرات جدید فهمیده که این سی دی دست خیلی ها افتاده از رییس مخابرات تهران درخاست میکنه که این برنامه رو هرچه زودتر قطع کنن....ولی بابام هنوز سی دی رو داره که شماره های 3 سال پیش رو نشون میده.......این چیزا خیلی واسه مخابرات راحته و چیز عجیبی نیست........

چقدر زشت میشه اگر اطلاعات محرمانه ی مردم پخش بشه!!!

Mehdi-HTC
30 September 2008, 10:34 PM
آره اگر توی مخابرات آشنا دارین راحت میتونه با یه تلفن بفهمه طرف کیه....من تا یکی اذیت میکرد فوری شمارشو می دادم به بابام و بعد از 5 دقیقه بهم زنگ میزدو اسمشو میگفت....گفتم که اون سی دی دیگه ول شده....البته ایرانسل رو نمیتونم پیدا کنم چون دیگه توی ایرانسل آشنا نداریم D:.:icon_mad:.....بعدشم دوست من نترس پخش نمیشه...فقط دست رییس مخابرات و موبایل بود....حتی بابام دست من که تک پسرش بودم نداد اگر داده بود الان دست همه افتاده بود :icon_arro
البته گفتم که دیگه تموم شد و دیگه سی دی ها کاربردی نداره........ولی حیف کاش سی دی رو همون موقع کش رفته بودمو توی کامپیوتر نصب کرده بودم...البته منکه مشکلی با مزاحم ها ندارم حتی اگر کسی هم بخوام پیدا کنم با یه تلفن حله و مشکل اینه که این کار باید با دستور دادگاه باشه و اگر بفهمن که بابای من اینکارو میکنه فوری میگیرنش :icon_eek:

Mehdi-HTC
30 September 2008, 11:14 PM
آره میگم که اگه آشنا داشته باشین ...شهرشو حتی آدرسش رو هم به راحتی میشه فهمید...این چیزا واسه مخابراتیا خیلی راحته.....ولی میگم که باید طرف مثل بابای من دلو جرات داشته باشه چون این کار غیر قانونیه و اگر بگیرنشون دادگاهیشون میکنن واسه همین بابام هرکسی بهش گفته براش اصلا این کارو نکرده ...منم که بچشم با زور انجام میده.......

wolf1900
6 December 2008, 02:47 AM
اگر اجازه بدید من این بحث را تمام می کنم:

دوستان عزیز هنگامی که در یاهو میسنجر یا تارهای گفتمان و ... مشغول به کار هستید شخص هکر (منظر مخاطب شماست) یک Worm برای شما ارسال میکنه.
این کرم یا Worm مستقیما به درگاه مودم شما میره.

اول از همه فرمان قطع ارتباط را صادر می کنه.

دوما بدون اینکه شما متوجه بسید شروع به شماره گیری شماره فرد مخاطب (این شماره قبلا توسط مخاطب شما به کرو داده شده) می کنه.

و در آخر یک تکزنگ با مودم شما به شماره فرد مقابل زده میشه و شماره شما روی تلفن ثابت یا همراه اونطرف نمایش داده میشه . اون شخص اینطوری شماره شما رو بدست میاره.

با تشکر از حسن توجه شما.