PDA

View Full Version : مشاوره براي خريد خودرو تا 27 ميليون

رسكت
23 October 2007, 05:21 PM
سلام

لطفا من را در جهت خريد بهترين خودرو براي خانواده از همه نظر
( مصرف - تعليق - ايمني - زيبايي و ... ) تا سقف 27 ميليون ياري فرماييد .

اين همه پرسي چندگانه مي باشد
شما ميتوانيد به هر چند گزينه اي كه دوست داريد راي دهيد .:icon_cool

با تشكر فراوان:lover:

arash banikarim
23 October 2007, 05:37 PM
من میگم زانتیا به خاطر موتور خوب فنر بندی بینظیر و در مورد بقیه ویزگیاش نمیخوام زیاد بگم تواین سایت مطلب راجع به زانتیا پره!!
ولی از کمری هم بدم نمیاد.جلوش واقعا قشنگه برخلاف عقبش و خب به هر حال یه ماشین وارداتی خوب و باکلاس هستش به نظر من!

eCom2001
23 October 2007, 06:26 PM
من زانتیا را فقط و فقط به خاطر سیستم تعلیق فوق العاده اش ترجیح میدم ، چون اهل سرعت ام و شما بگیر تا آخرش!
اما موردی که هست ، استفاده از ECU چینی در مدل های جدید هستش که خوب در عملکرد سیستم ترمز و ایربگ تاثیر بسزایی داره و کارایی خودش رو از دست داده! اما یک سوال مهم از دیگر دوستان، آیا توی بازار ECU اصل وجود داره که بشه با ECU چینی زانتیا جدید عوض کرد؟ قیمت؟
در درجه دوم مگان رو انتخاب میکردم ، به دلیل امنیت بسیار بالا ، ترمز فوق العاده قوی و هندلینگ عالی در سرعت بالا ( البته خوب جای گفتن داره تا حدی صندلی های خشکی داره )

آوانته هم ماشین بی نظیریه! اما این طور که دوستان میگن کیفیت ساختش امده پایین... :icon_twis

جنتو رو هم خیلی دوست دارم، به خاطر زیبایی خارجی و داخلیش و همین طور هندلینگ و ترمز قوی. اما میگن که کیفیت قطعات داخل چندان جالب نیست و موتورش هم این طور که بعضی از دوستان اشاره کردن خودشو از جا نمی کنه!

پایدار باشی.

El Padrino.
23 October 2007, 06:33 PM
دوست عزیز تاپیک های متعدید در قسمت مقایسه انواع اتوموبیل ها هست که در حال مقایسه تمامی خودرهای محدوده 18 تا 27 هستند اگه سری بزنید نتیجه خوبی میگیرید
در ضمن کی گفته کیفیت آوانته اومده پایین التفاقا همین امروز یک آوانته 86 دیدم به خواطر پخشش رفتم با صاحبش حرف زدم به نظر من کیقیت هیچ تغییری نکرده

eCom2001
23 October 2007, 06:37 PM
دوست عزیز تاپیک های متعدید در قسمت مقایسه انواع اتوموبیل ها هست که در حال مقایسه تمامی خودرهای محدوده 18 تا 27 هستند اگه سری بزنید نتیجه خوبی میگیرید
در ضمن کی گفته کیفیت آوانته اومده پایین التفاقا همین امروز یک آوانته 86 دیدم به خواطر پخشش رفتم با صاحبش حرف زدم به نظر من کیقیت هیچ تغییری نکرده

جدا؟ شنیده بودم لاستیک هاش ایرانی شده و ...
من که خیلی آوانته رو دوست دارم، اما میگن که دیگه صفر 86 ش گیر نمیاد و اگه هم پیدا بشه خیلی کم! درسته؟

رسكت
24 October 2007, 10:55 AM

دوست من درسته تاپيكهاي زيادي وجود داره و من هم همه ي اونها رو خواندم ولي به نتيجه نرسيدم ...:icon_cool
تاپيك ها اغلب مقايسه ي بين 2 يا 3 مورد از اين ماشيناست مثل :

مقايسه مزدا 3 و مگان
مقايسه آوانته و مگان
مقايسه كرولا و مگان
مقايسه زانتيا و مگان
و ...

El Padrino.
24 October 2007, 11:00 AM
جدا؟ شنیده بودم لاستیک هاش ایرانی شده و ...
من که خیلی آوانته رو دوست دارم، اما میگن که دیگه صفر 86 ش گیر نمیاد و اگه هم پیدا بشه خیلی کم! درسته؟

لاستیک هاش که از اول ایرانی بود منتها قبلا کویر تایر بود الان البرز هستند
اگه صفر 86 میخواهید می تونید تحوبل فوری بگیرید (حد اکثر 20 روز طول می کشه )

mohsen3544
24 October 2007, 01:53 PM
قیمتش؟به نظر شما یعنی بهتر از زانتیا و مزدا هستش با شرایط فعلی؟

Mr.Sina
24 October 2007, 07:00 PM
قیمتش؟به نظر شما یعنی بهتر از زانتیا و مزدا هستش با شرایط فعلی؟

اگر بخوایم صفرش رو حساب کنیم بله!
اوانته صفر از زانتیا و مزدا 323 بهتره!! چون زانتیا 86 افتضاح شده!!

*علی*
24 October 2007, 09:34 PM
به نظر من بهترین انتخاب کمری 2006 xli دسته دوم است .
اولا با 27 میلیون تومان میشود یک کمری 2006 xli در حد نو پیدا کرد چون با ورود کمری 2007 و بازار و استقبال کم از مدلهای 2006 افت قیمت این مدل بسیار زیاد است .
مصرف سوختش در حد قابل قبول است ولی به پای کرولا نمیرسه .
فضای بزرگ و صندوق عقب جاداری داره .
جز کم استهلاکترین ها است .
امنیت بالایی داره اما نه مثل مگان
ماشین نرمی است .

El Padrino.
25 October 2007, 08:25 PM
هیچی ماشین صفر نمیشه
به نظر من آوانته با شرایط فعلی بهترین انتخابه
مزدا هم که خوب نیست احمدLx که ناراضی بود از گیربکس و ای بی اسش
من الان 2 ساله که آوانته دارم هنوز هیچ مشکلی نداره توی خریدن آوانته شک نکنید

salar68
26 October 2007, 11:27 PM
زانتیا:
کلا" ماشین خوبی اما نه الان به درد همون 3 4 سال پیش بود که همین یه مدل ماشین خوب بود و این قدر قطعاتش افتضاح نشده بود
کافیه سوار یه زانتیا صفر شوید آن وفت صد در صد از خرید این ماشین پشیمون می شوید مشکلات سری جدید 86 بسیار زیاد هست و قیمت کاذب !
بیشتر جا افتاده هست واسه همین هم اسم زیاد پر کرده !

مزدا 3 ، مگان :
هر دو ماشین های خوبی هستند از نظر امکانات می شه گفت کمی شبیه به هم هستند
قدرت مزدا کمی بیشتر
سیستم ترمز مگان بهتره
ایمنی مگان هم بیشتره
مزدا اسپرت تره

دیگه بستگی به ظاهر داره که کدومش را می پسندید
تجهیزات یه ماشین اروپائی کامل را مگان داره چیز هائی که اغلب روی ماشین های شرق نیست ! کارت ، چراغ این چیز ها . کلن تجهیزات جانبی( توی مشخصات دیگه فکر کنم وارد باشید که چه فرق هائی دارند با هم ) .

جنتو:
ماشین اسپرتیه تقریبا"
فضای کم
قیمت نسبتا" کمتر نسب به بقیه
تحهیزات رفاهی نسبتا" مناسب

اگر مجردید و فضای زیاد نمی خواهید و پول کمتر و تجهیزات متوسط و ماشین متفاوتی این جنتو ها بد نیست

آوانته !
کلا" اکثرا" با ظاهر این خودرو مشکل دارند دیگه خودتان هر طور صلاح می دانید
در جد متوسط تجهیزات لازمه را داره
ترمز ایربگ و ... !

مزدا323:
خرید این خودرو یه اشتباه یعنی با این پول می شه انتخاب های بهتری داشت پس اصلا" به اون فکر نکنید

کمری:

کلا" حاضر نیست این همه پول بدم واسه این ماشین !
نه تجهیزاتی خوبی داره نه قیافه

یه ماشین از دور خارج شدس تقریبا" به خصوص این مدل !

ماشین های دست دوم دیگه همه چی با این پول می شه پیدا کرد ماکسیما سوناتا کمری فول رونیز و ... اما خوب دست د.م معلوم نیست چیه می ارزه یا نه جای شما بودم صفر بر می داشتم به هزاران دلیل!

سمند سورن پارس و ورنا هم دیگه از نظر کلاسی و بقیه لحاظا پائین ترند !

دیگه انتخاب با خودتونه
مجردید
تهل چه کاری با ماشین هستید
چیه ماشین برایتان مهمه و ..

احمدLX
2 November 2007, 12:43 AM
هیچی ماشین صفر نمیشه
به نظر من آوانته با شرایط فعلی بهترین انتخابه
مزدا هم که خوب نیست احمدLx که ناراضی بود از گیربکس و ای بی اسش
من الان 2 ساله که آوانته دارم هنوز هیچ مشکلی نداره توی خریدن آوانته شک نکنید
چونکه ماشین من عیب داشته دلیل نمیشه که مزداها همشون بدرد نمی خوردند در ضمن ماشین من مسکل اتصال سیمهای abs با بدنه رو داشت که باعث میشد گیربکس و ترمزش با مشکل مواجه بشن که خوشبختانه درست شد
آوانته هم ماشین خوبیه من بدبخت هم قبل از مزدا آوانته ثبت نام کردم و زمانی که مزدا رو نوشتم انصراف زدم که الان با گذشت 5 ماه هنوز پولم رو ندادند

benyamilan
4 November 2007, 08:10 PM
برای خرید اتومبیل زیر 27 تومن مطمئنا فقط خودت پشت ماشین بشین رانندگی کن اگه خوشت اومد بخر
والا هر کی هر ماشینی داره مطمئنا میگه اون خوبه خودمم از این قائله مستثنی نیستم ...

amir7x
21 December 2007, 03:26 PM
الان تو این اوضاع که سوناتا و کمری دارن پیشتازی می کنند ماکسیما کمی محجور شده و تو سرش خورده و راحت میشه یه دست دوم تمیزشو 23 - 24 خرید . من آگه انقدر پول داشتم می خریدم ولی خوب فعلا همین پراید خوبه !!!

El Padrino.
1 January 2008, 08:25 PM
ماشین دسته 2 اصلا خوب نیست حتما یک عیبی داره که دارن می فروشنش مخصوا دسته 2 های خیلی ارزون

kevin_m_bb
3 January 2008, 01:32 AM
ماشین دسته 2 اصلا خوب نیست حتما یک عیبی داره که دارن می فروشنش مخصوا دسته 2 های خیلی ارزون
من با شما موافق نیستم
حرف شما اینجوری معنی می ده که کسی که ماشینش عیب نداره ماشینش رو نمی فروشه.
اگه وارد باشید و یا با صاحب ماشین آشنا باشید در خرید ماشین دست دوم کلی برد می کنید
من نظرم اینه که 3 ماه صبر کنید و سال اینده یک ماکسیمای دنده ای 85 تمیز بگیرید با 27 تومن

Raminium2001
3 January 2008, 12:26 PM
دیگه نمیشه مثل سابق گفت ماشین دسته دو مشکل داره و اگه خوب بود نمی فروختنش، چون هم تعداد ماشینها زیاد شده هم مردم ماشین باز شدند و خیلیها هر یکی دو سال ماشین عوض می کنند (البته کسایی که پول ... دارند دیدم ماهی یکبار هم ماشین صفر در حد 530i عوض میکنند و ماهی 10-15 میلیون ضرر میدن رو ماشین !!!) البته حرف hassanihn (http://www.phalls.com/member.php?u=36977) کاملا درسته و تا همین 6-5 سال پیش دسته دو بی مشکل گیر نمی امد. الانم باید خیلی تو خرید ماشین دسته دو دقت کرد ولی خوب لااقل تمیزش گیر میاد.

El Padrino.
3 January 2008, 12:43 PM
من با شما موافق نیستم
حرف شما اینجوری معنی می ده که کسی که ماشینش عیب نداره ماشینش رو نمی فروشه.
اگه وارد باشید و یا با صاحب ماشین آشنا باشید در خرید ماشین دست دوم کلی برد می کنید
من نظرم اینه که 3 ماه صبر کنید و سال اینده یک ماکسیمای دنده ای 85 تمیز بگیرید با 27 تومن

اکثریتی که ماشین دسته 2 با کار کرد کم می فروشن ماشینشون یک عیبی داره
این جور افراد که ماشینشون رو به قیمت خوبی می فروشند و ماشین سالمه خیلی کم پیدا میشن

Senator
6 January 2008, 03:56 AM
با اين شرايطي كه پيش اومده يدونه سوناتاي2006 همين حدود27-28گير مياد...

saeed_206
6 January 2008, 02:51 PM
البته کرولا هم میشه خرید مدل های پایین تر

DaaVooD
8 January 2008, 01:38 PM
دوست عزیز
مگان بهترین ماشینه (طبق تستهایی که مجله ماشین در چند شماره قبل انجام داده بود)

El Padrino.
8 January 2008, 09:07 PM
این فروم یک فروم علمیه خواهشا اسم و حرف ها مجله ماشین رو پیش نکشید

msr839
28 March 2008, 08:30 PM
زانتیا صفر رنگ صدفی

*علی*
29 March 2008, 08:30 AM
میشه دوستانی که به مزدا و زانتیا رای دادند لطف کنند بگن کجا میشه زانتیا و مزدا3 با 27 میلیون پیدا کرد .؟؟
من دو , سه تایی میخوام .

Senator
29 March 2008, 11:53 AM
میشه دوستانی که به مزدا و زانتیا رای دادند لطف کنند بگن کجا میشه زانتیا و مزدا3 با 27 میلیون پیدا کرد .؟؟
من دو , سه تایی میخوام .
زانتيا حواله اي 26 تومن فكر كنم يا يكم بيشتر :icon_surp...همهي ماشينا همين طوري...مگان و ....
ولي آوانته مثل اينكه ارزونترين؟
در ضمن تاريخ بيشتر راي دهندگان به قبل از گرون شدنا برميگرده!

*علی*
31 March 2008, 01:47 PM
زانتيا حواله اي 26 تومن فكر كنم يا يكم بيشتر :icon_surp...همهي ماشينا همين طوري...مگان و ....
ولي آوانته مثل اينكه ارزونترين؟

اگه اینجوریه که شما میگید و زانتیا حواله ای حدود 26 میلیون تومانه :icon_sad: ( قیمت زانتیا در نمایشگاه ها حدود 28.5 میلیون تومان ) دیگه آوانته ارزونترین نیست و آوانته معمولی هم قیمتی حدود زانتیا داره ( 25.5 تا 26 میلیون تومان ) و حتی در مدل اتوماتیک حدود 3 میلیون بالاتره .

و با این اوضاع که معلومه
کرمان خودرو هم داره کلاه برداری رو از بقیه یاد میگیره و مثل بزرگان ( سایپا و ایرانخودرو ) میشه . البته زاگروس خودرو که شاه دزده و کسی به پاش نمیرسه .

آوانته معمولی از 22.5 میلیون رسیده به 25.5 میلیون ( مشکی و نقرآبی 26 میلیون )
آوانته اتوماتیک از 25.5 میلیون رسیده به 28.8 میلیون ( مشکی 29 میلیون )

*علی*
7 April 2008, 12:06 AM
اگه اینجوریه که شما میگید و زانتیا حواله ای حدود 26 میلیون تومانه :icon_sad: ( قیمت زانتیا در نمایشگاه ها حدود 28.5 میلیون تومان ) دیگه آوانته ارزونترین نیست و آوانته معمولی هم قیمتی حدود زانتیا داره ( 25.5 تا 26 میلیون تومان ) و حتی در مدل اتوماتیک حدود 3 میلیون بالاتره .

و با این اوضاع که معلومه
کرمان خودرو هم داره کلاه برداری رو از بقیه یاد میگیره و مثل بزرگان ( سایپا و ایرانخودرو ) میشه . البته زاگروس خودرو که شاه دزده و کسی به پاش نمیرسه .

آوانته معمولی از 22.5 میلیون رسیده به 25.5 میلیون ( مشکی و نقرآبی 26 میلیون )
آوانته اتوماتیک از 25.5 میلیون رسیده به 28.8 میلیون ( مشکی 29 میلیون )

اقا قیمت باز هم بالا رفت .
آوانته با گیربکس معمولی 27 میلیون تومان ( در حال تحویل برای نمایندگی )
آوانته مجهز به گیربکس اتوماتیک 29 میلیون تومان ( در حال تحویل برای نمایندگی )

بنگاه ها و نمایشگاه ها حدود 1 میلیون تومان گرانتر میفروشند تازه اگر گیرشون بیاد .

این خودرو سازها دیگه شورشو در میارن . ( دیگه واقعا قیمت ها افتضاح بالا رفته )
خیلی مسخره است تو این مملکت باید برای یک ماشین کلاس متوسط کره ای 30 میلیون پول بدی ( عجب ارزشی داره , تومان )

Senator
7 April 2008, 12:13 AM
اقا قیمت باز هم بالا رفت .
آوانته با گیربکس معمولی 27 میلیون تومان ( در حال تحویل برای نمایندگی )
آوانته مجهز به گیربکس اتوماتیک 29 میلیون تومان ( در حال تحویل برای نمایندگی )

بنگاه ها و نمایشگاه ها حدود 1 میلیون تومان گرانتر میفروشند تازه اگر گیرشون بیاد .

این خودرو سازها دیگه شورشو در میارن . ( دیگه واقعا قیمت ها افتضاح بالا رفته )
خیلی مسخره است تو این مملکت باید برای یک ماشین کلاس متوسط کره ای 30 میلیون پول بدی ( عجب ارزشی داره , تومان )
به قول يكي از دوستان از تا چند وقت ديگه ماشين زير 15 تومن گير نمياد!

Orion
7 April 2008, 12:32 AM
نظر من مزدا 3 البته اگر با 27 بتوني بگيري! حالا چرا مزدا 3؟ اولاً اينکه قيافش خوشگل و از همه‌ي ماشين‌هايي که گفتي با کلاس‌تره (البته از نظر من). دوماً اينکه موتورش قويه. سوماً اينکه خدمات پس از فروشش بدک نيست.

Raminium2001
11 April 2008, 11:08 AM
البته مزدا 3 ماشین خیلی خوبیه. ولی تا 27 تومن یا 30 تومن و حتی بیشتر هم گیرتون نمیاد.

salar68
11 April 2008, 03:59 PM
خدا رحم کنه
زانتیا 30 تومن !
مگان دنده ای حدود 30 تومن
مزدا 3 25تومنی الان بیشتر از 30 شده.
حیف پول !

تا 27 تومن همون 206 ورونا آوانته پرشیا !

چه آشفته بازاری شده

karash501
11 April 2008, 04:53 PM
چند روز پیش دیدم جلوب نمایندگی سایپا زده نحویل فوری زانتیا کسی از قیمت خبر نداره؟

El Padrino.
11 April 2008, 07:13 PM
خدا رحم کنه
زانتیا 30 تومن !
مگان دنده ای حدود 30 تومن
مزدا 3 25تومنی الان بیشتر از 30 شده.
حیف پول !

تا 27 تومن همون 206 ورونا آوانته پرشیا !

چه آشفته بازاری شده

با اجازتون ورنا و پرشیا در کلاس آوانته نسیتند
و با اجازه دومتون الان آوانته اتومات 30 ملیون هست و معمولی 28 ملیون

salar68
12 April 2008, 03:21 AM
سلامتیان نمایندهگی اصفهان :

3 رنگ مشکی نقره ای سفید موجود ( فکر کنم مشکی اتومات نداشت )
قیمت معمولی تحویل بین حداکثر 10 روز
قیمت 25 تومن
می گفت که ماشین آماده اس
( احتمالا" منظور شما قیمت کف بازاره که بعید می دونم ! توی نمایشگاه ها که فعلا" نیست اینجا چون نمایندگی ها به حد استقبال عرضه می کنند )
پنج شنبه پرسیدم
خواستید یه یه تماسی بگیرید !
طرفداریو تعصب بیش از حد و بی مورد از یک ماشین خارج از اخلاق حرفه ای این سایت می باشد !
======================

چند روز پیش دیدم جلوب نمایندگی سایپا زده نحویل فوری زانتیا کسی از قیمت خبر نداره؟

متاسفانه قیمت اینه
27ملیون 50 هزار کمتر !
26 ملیون نهصد پنجاه هزار تومن تحویل 15 روزه ( امانی )

1ملیون و نیم نسبت به قبل عید گرانش کرده ( خود سایپا ) فروش فوری قبل عید 25500 بود !

El Padrino.
12 April 2008, 07:59 PM
اگه توجه کنید علی آقا چند روز پیش از نمایندگی پرسیدن
حتما این آوانته 25 تومنی مثل همونه که دوستمون تحویل گرفته بودند سال ساخت 85 ولی مدل 87 پخش کاست -عیب موتوری و گیربکس حتما یک ماشین کارکرده داشته که با این قیمت می داده

salar68
12 April 2008, 08:30 PM
اطلاعی از مدلش ندارم

دو رنگ سفید و مشکی بدون پلاک توی نمایشگاه بود هنوز هم فروش داشت بازم داشتتند رنگ نقره ای می گفت موجود است

امروز واسه خرید انچام کار های سند ورونا اونجا بودم

El Padrino.
13 April 2008, 12:25 PM
مگه شما آوانته خریدید؟؟

*علی*
13 April 2008, 09:52 PM
حسن جون چرا زود قاطی میکنی . سالار خان درست میگه .
آوانته مدل 86 نمایندگی مشهد هم تحویل میداد دنده معمولی رنگ سفید 25.5 میلیون تومان
اما از نمایندگی کرمان که پرسیدم قیمت مدل 87 رو برای معمولی 27 میلیون تومان و برای اتوماتیک 29 میلیون تومان اعلام کرد .

در ضمن دوستان فکر نکنم بالا رفتن قیمت . اون هم به صورت یک مرتبه برای یک اتومبیل فاکتور مفیدی باشه .
همونجوری که بالا رفتن بیرویه قیمت زانتیا فروش اون رو به شدت کاهش داد .

از طرفی هم واقعا باعث تاسف است که این اتومبیل های ( زانتیا , آوانته . جن 2 و مزدا3 و مگان ) با این قیمتهای کذایی عرضه بشوند .

در ضمن سالار جون من به شدت دنبال یک آوانته صفر و سالم ( بدون کارکرد ) حدود قیمت 25 میلیون میگردم . میخوام اگه بشه ورنا اتوماتیک مادر خانمم رو بدم 2 تومان بزارم روش و براش اوانته بگیرم . اگه دیدی خبرم کن ؟
ممنون

salar68
13 April 2008, 11:01 PM
حسن جون چرا زود قاطی میکنی . سالار خان درست میگه .
آوانته مدل 86 نمایندگی مشهد هم تحویل میداد دنده معمولی رنگ سفید 25.5 میلیون تومان
اما از نمایندگی کرمان که پرسیدم قیمت مدل 87 رو برای معمولی 27 میلیون تومان و برای اتوماتیک 29 میلیون تومان اعلام کرد .

در ضمن دوستان فکر نکنم بالا رفتن قیمت . اون هم به صورت یک مرتبه برای یک اتومبیل فاکتور مفیدی باشه .
همونجوری که بالا رفتن بیرویه قیمت زانتیا فروش اون رو به شدت کاهش داد .

از طرفی هم واقعا باعث تاسف است که این اتومبیل های ( زانتیا , آوانته . جن 2 و مزدا3 و مگان ) با این قیمتهای کذایی عرضه بشوند .

در ضمن سالار جون من به شدت دنبال یک آوانته صفر و سالم ( بدون کارکرد ) حدود قیمت 25 میلیون میگردم . میخوام اگه بشه ورنا اتوماتیک مادر خانمم رو بدم 2 تومان بزارم روش و براش اوانته بگیرم . اگه دیدی خبرم کن ؟
ممنون

والا تا دیروز نمایندگی سلامتیان داشت
اما خب اصفهانه
خواستی و امکانش هست یه سر یا تلفن به آن نمایندگی بزنید

آوانته را من تلفنی پرسیدم اینجور جواب دادن ( 3 رنگ و 25 قیمت) ! راستش توی نمایندگی هم بودم ( خیابان اما خمینی ) بعلت مشغله اصلا" حواسم به پرسیدن در مورد آوانته نبود ولی توی نمایشگاه بود همراه دیگر محصولات هیواندی !
!
آوانته یه مشکلی داره در مورد خرید فروشش اکثرا" مصرف کننده هستند یعنی خیلی کم پیش میاد بشه یه آوانته زیر 20 هزار کارکرد پیدا کرد بالای اون هم بازار خیلی خوبی نداره
مثلا" شما الان راحت می تونید زانتیا زیر 5000 تا کارکرد پیدا کنید ولی آوانته اینجور نیست اگر هم باشه خیلی کم و نایابه! اکثرا"واسه سوار شدن دائمی این ماشین را تهیه می کنند !
=================
به خصوص زانتیا و مگان که رو همه را کم کردند ! جالبه هنوز زانتیا خریدار داره خودم دیدم 28نیم واسه سفیدش میدادن!

متاسفانه بازار افتضاحی شده با این وضع قیمت ها بیچاره خریدار ها !
تنها جائی هست که توی دنیا دیدم آدم یه ماشینو می خره 1 سال سوارش می شه حالشو می بره یه تصادف کوچیکم باش میکنه آخر گرونتر می فروشه و یه سودیم گیرش میاد !
چه جائی زندگی می کنیم................!
==================
تعرفه واردات کم بشه جداقل جدایه از مسائل تعرفه که باعث می شه در رده خودرو های بالای 20 تومن شاهد ارزان شدن می باشیم بعلت جو روانی کم شدن تعرفه شاهد واقعی تر شدن قیمت ها خواهیم بود
چون مجلس تصویب کرده از کمسیون ماده یک که مربوط به تعرفه هاست این مورد که وزارت بازرگانی پیشنهاد داده بود به 75درصد برسه را از دستور خارج کرد.
اما الان توی مجلس بحثش هست که تعرفه وارداتو بدن دست دولت و مجلس دیگه تصویب نکنه ! طرح 2 فورتی داشت اما یه فوریتیش مثل این که قراره تصویب بشه
اما کلا" اگه بشه در نهایت می شه کورسوی امیدی داشت که یه کم خودرو ارازنتر بشود ( طبق برنامه 4 سال که دولت محترم اصلا" بهش عمل نمی کنند باید تعرفه در پایان برنامه 4 سال به 50 درصد برسه ! )

بعد کلی وعده وعید دادن آخر زانتیا را ارزان می کنند از از 30 تومن می رسونند 27 تومن بعدم می گن 3 ملیون ارزانش کردیم ! ( اینجوری ارزان کردیم )

reza7
3 May 2008, 08:23 PM
اگر مثل من دلاي و مي توني ماشين خوب پيدا كني دست دوم) خيلي ضرر هم نكني ماكسيما بگير و گر نه مزدا3 بگير

saeidss
10 May 2008, 01:09 PM
من با ماكسيما موافقم چون الان دارم و راضي هستم

salar68
9 June 2008, 06:10 PM
ماکسیما بنزین نداره !!
یه کم دردسر ساز می شه نه ؟

*علی*
10 June 2008, 05:12 PM
الان دیگه با این وضع سوخت و مصرف بالا ماکسیما دیگه اصلا نمیصرفه .
من خودم هم چند ماه پیش میخواستم آوانته رو بدم و ماکزیما بگیرم اگه یادتون باشه . اما خدا رحم کرد . بدبخت میشودم همین الان هم از دلم بر نمیاد دیگه بنزین سوپر بزنم . بدرکه ماشین
اگه به ماشینای 2000 هم سهمیه بدهند ; به نظرم آوانته تنها مورد مناسب برای خریده . مزدا که تا 27 گیر نمیاد و تکلیف مگان هم معلوم نیست .

ATOS
13 June 2008, 02:36 PM
جای تویوتا یاریس خالیه:icon_evil

Raminium2001
21 June 2008, 11:45 AM
فکر نمی کنم زیاد هم جاش خالی باشه. با این قیمت کذایی که تو ایران می فروشند، ارزش خرید نداره. تنها حسنش تویوتا بودنشه و البته کیفیتش.

MSv-Classic
3 August 2008, 12:14 PM
دقيقا همينه...ياريس به هيچ وجه با اين قيمت نمي ارزه...:icon_mad:...مخصوصا تيپ A...داشتم امكاناتشو مي خوندم نوشته بود "قابليت حركت تناوبي برف پاك كن " !!! خوب وقتي به اين بگن امكانات تكليف ماشين معلومه ديگه...
البته تيپ C امكانات مناسبي داره كه قيمتش ميره بالاي 27 تا.

hosseinabd
3 August 2008, 03:10 PM
دوستان فکر کنم مگان هم بد نباشه.قیمت خوبی داره پارس خودرو هم میزنه و سهمیه بنزین هم داره.

A_R_Z
3 August 2008, 08:53 PM
سراتو هم خوبه . روش فکر کن .

meslehichkas
7 August 2008, 09:45 PM
بدون توجه به مصرف سوخت : ماکسیمای سالم و کم کارکرد
با توجه به مصرف سوخت : آوانته

dj_amir
23 August 2008, 01:16 AM
سلام

ماكسيما صفرش حدوده 40 تومنه....بعدش با حدود 27تومن ميشه دست دومش رو گرفت..!!..يعني دست دومش انقدر
ازش كم ميشه؟؟ :icon_twis
كلا تو چه رنج قيمت هايي ميشه پيدا كرد؟؟

Danial_64
23 August 2008, 03:11 PM
کارکرده رو زیر 27 هم راحت میتونید پیدا کنید ( نسبت به سال تولید )

صفرش قیمتش خیلی بالاست و کارکده اون افت خیلی خیلی شدیدی داره

MSv-Classic
23 August 2008, 04:31 PM
سلام

ماكسيما صفرش حدوده 40 تومنه....بعدش با حدود 27تومن ميشه دست دومش رو گرفت..!!..يعني دست دومش انقدر
ازش كم ميشه؟؟ :icon_twis
كلا تو چه رنج قيمت هايي ميشه پيدا كرد؟؟
ماکسیما صفر دنده معمولی رو تو سایت پارس خودرو زده 5/36 میلیون ضمنا چون سهمیه نداره هزینه بنزین یکسال هم از قیمت کم شده---- پس میشه زیر 27 دست دومش رو پیدا کرد ولی توجه کنین ماشین پرخرجیه اگه بیش از 2 سال کارکرده باشه واستون خرجهای اضافی به بار میاره-------http://www.parskhodro.ir/alarm/(87-05-08)froshnaghdi.pdf

pooriya_mc
22 September 2008, 01:29 PM
به نظر من مگان زانتیا و مزدا3 مناسبترین گزینه هستن.
اگه مشکل بنزینی نداری به کمری و سوناتا هم فکر کن :icon_cool

Warrior--
8 November 2008, 02:48 PM
آوانته الان می تواند بهترین انتخاب باشد با توجه به امکاناتی که دارد.

hosseinabd
8 November 2008, 08:37 PM
با 1 میلیون بیشتر سراتو 2009
بهترین امکانات و بروزترین خودرو

mr_black
8 November 2008, 09:00 PM
با ماشینای جدید و به روزی که الان تو بازار هست واقعا خرید امثال زانتیا یا پارس یا رونیز اصلا منطقی نیست...سراتو مزدا3 مگان جنتو .....

arash_viva_66
9 November 2008, 02:43 AM
با ماشینای جدید و به روزی که الان تو بازار هست واقعا خرید امثال زانتیا یا پارس یا رونیز اصلا منطقی نیست...سراتو مزدا3 مگان جنتو .....
تائید میشه

monica
9 November 2008, 03:10 AM
با 27 مزدا 3 نمیشه گرفت
اگرم باشه ارزش خرید نداره چون احتمالا تصادف شدید داشته
تویوتا یاریس هاچبک بهترین انتخاب
چون صفر کیلومتر میتونید بخرید
تا یکسال از بیمه راحت هستید گارانتی هم داره

arash_viva_66
9 November 2008, 06:10 AM
یاریس به نظرم با این قیمت نه!!! 28 بدین سراتو بخرین به نظر من.

Kia_Motor
13 November 2008, 03:04 AM
منم که میگم سراتو.
توی این رنج قیمت بهترین انتخاب میتونه باشه.

XELTEK
13 November 2008, 10:51 AM
صاحاب تاپیک گذاشته رفته ! واسه چی داریم زور میزنیم ؟

hosseinabd
14 November 2008, 02:26 AM
مگه بقیه اینجا نیستند که شما میگی صاحب تاپیک رفته.
خوب بقیه استفاده میکنند.

nader875
14 November 2008, 10:29 AM
میشه قیمت روز و معتبر این خودرو های مورد بحث بدین !! ترجیحا نوع دستی در مواردی که اتومات هم داره!! با تشکر از همتون

mehran_tavakoli
14 November 2008, 11:15 AM
سلام به همه
اگر حداکثر قیمت رو در نظر بگیریم
1.زانتیا2 2.سراتو 3. مگان 1600

به نظر من این 3 ماشین گزینه های خوبی هستند ولی خوب مگان 1600 نسبت به بقیه ضعیف تر هست
سراتو از کیا طرفدار های زیادی پیدا کرده و ماشین خوبی هست
زانتیا هم که خیلی وقته در ایران هست و کمتر کسی از این ماشین ناراضی بوده و زانتیا2 هم که فقط ظاهر متفاوت با زانتیا داره
اگر دوست داری مدل ماشینی که میگیری جدیدی باشه سراتو
اطلاعات خیلی زیادی از سراتو ندارم ولی فکر میکنم ممکنه از زانتیا بهتر باشه
نظر من اول سراتو-بعد زانتیا2

hosseinabd
14 November 2008, 11:19 AM
توی این رنج سراتو ارزش خرید بیشتری داره.زانتیا2 همون زانتیاست با قیافه جدیدتر.مگان 1600 هم از این دو کم میاره.

Kia_Motor
14 November 2008, 11:47 AM
منم میگم فقط سراتو.

parsa s
14 November 2008, 01:24 PM
دوستان مزدا 3 تیپ 1 الان چنده ؟؟
آیا از نظر قیمتی می تونه با سراتو رقابت کنه ؟؟

Warrior--
14 November 2008, 01:57 PM
دوستان مزدا 3 تیپ 1 الان چنده ؟؟
آیا از نظر قیمتی می تونه با سراتو رقابت کنه ؟؟

به نظر من تیپ 1 Mazda 3 در مقایسه با Cerato خوب نیست و قیمتش هم اگر اشتباه نکنم تقریبا برابر Cerato است.

navid_2006
17 November 2008, 09:44 AM
مگان 1600 بخرم يا آوانته دنده اتومات؟

گروه خودرو- اگر شما به دنبال خودرويي با رنج قيمتي 28 تا 29ميليون تومان هستيد دو خودروي مگان 1600 سي‌سي و هيوندا آوانته اتومات مي‌تواند گزينه‌هاي مناسبي براي شما باشد.

اين دو خودرو كه يكي تحت ليسانس رنو فرانسه و ديگري تحت ليسانس شركت هيونداي در كشور مونتاژ مي‌شوند هرچند از لحاظ قيمتي در يك محدوده قرار دارند اما از لحاظ فني و قدرت موتور با يكديگر متفاوت هستند به طوري كه آوانته از موتور 2000 سي‌سي بهره مي‌برد كه اين موتور توان توليد 140 اسب‌بخار قدرت را دارد در حالي كه مگان داراي موتور 1600 سي‌سي است كه با اين موتور مي‌تواند 115 اسب‌بخار قدرت توليد كند.
شما با مگان مي‌توانيد رانندگي تا سقف 193 كيلومتر در ساعت را تجربه كنيد ولي پشت فرمان آوانته تنها تا 185 كيلومتر در ساعت مي‌توانيد گاز بدهيد. اين در شرايطي است كه در شتاب اوليه هيونداي وضعيت بهتري نسبت به مگان دارد، به طوري كه با آوانته تنها 1/9 ثانيه طول مي‌كشد تا به شتاب صفر برسيد اما مگان براي رسيدن به اين شتاب نيازمند 1/11 ثانيه زمان است.
نگاهي به ميزان مصرف سوخت اين دو محصول حكايت از بهينه بودن مگان دارد اين خودرو طي هر صد كيلومتر در سيكل تركيبي 1/7 ليتر بنزين مي‌سوزاند اما آوانته به لحاظ آنكه از موتوري پرحجم‌تر بهره مي‌برد مصرف سوخت بيشتري دارد به طوري كه اين خودرو در هر صد كيلومتر در سيكل تركيبي 7/10 ليتر بنزين مصرف مي‌كند.
اين دو خودرو از لحاظ آپشن‌هاي ايمني در يك سطح قرار دارند به طوري كه هر دو آنها به سيستم ترمز ABS (ضدقفل) و ايربگ (كيسه هوا) مجهز هستند.
آوانته كه تحت ليسانس شركت هيونداي كره در كرمان‌خودرو به مونتاژ مي‌رسد هم‌اكنون در نوع اتوماتيك با قيمت 28ميليون تومان خريد و فروش مي‌شود و مگان نيز كه در حال حاضر مونتاژ آن در شركت پارس‌خودرو آغاز شده قيمتي برابر با 28ميليون و 500هزار تومان دارد.

منبع : روزنامه دنیای اقتصاد

radian
19 November 2008, 11:22 PM
مگان 1600 بخرم يا آوانته دنده اتومات؟

گروه خودرو- اگر شما به دنبال خودرويي با رنج قيمتي 28 تا 29ميليون تومان هستيد دو خودروي مگان 1600 سي‌سي و هيوندا آوانته اتومات مي‌تواند گزينه‌هاي مناسبي براي شما باشد.

اين دو خودرو كه يكي تحت ليسانس رنو فرانسه و ديگري تحت ليسانس شركت هيونداي در كشور مونتاژ مي‌شوند هرچند از لحاظ قيمتي در يك محدوده قرار دارند اما از لحاظ فني و قدرت موتور با يكديگر متفاوت هستند به طوري كه آوانته از موتور 2000 سي‌سي بهره مي‌برد كه اين موتور توان توليد 140 اسب‌بخار قدرت را دارد در حالي كه مگان داراي موتور 1600 سي‌سي است كه با اين موتور مي‌تواند 115 اسب‌بخار قدرت توليد كند.
شما با مگان مي‌توانيد رانندگي تا سقف 193 كيلومتر در ساعت را تجربه كنيد ولي پشت فرمان آوانته تنها تا 185 كيلومتر در ساعت مي‌توانيد گاز بدهيد. اين در شرايطي است كه در شتاب اوليه هيونداي وضعيت بهتري نسبت به مگان دارد، به طوري كه با آوانته تنها 1/9 ثانيه طول مي‌كشد تا به شتاب صفر برسيد اما مگان براي رسيدن به اين شتاب نيازمند 1/11 ثانيه زمان است.
نگاهي به ميزان مصرف سوخت اين دو محصول حكايت از بهينه بودن مگان دارد اين خودرو طي هر صد كيلومتر در سيكل تركيبي 1/7 ليتر بنزين مي‌سوزاند اما آوانته به لحاظ آنكه از موتوري پرحجم‌تر بهره مي‌برد مصرف سوخت بيشتري دارد به طوري كه اين خودرو در هر صد كيلومتر در سيكل تركيبي 7/10 ليتر بنزين مصرف مي‌كند.
اين دو خودرو از لحاظ آپشن‌هاي ايمني در يك سطح قرار دارند به طوري كه هر دو آنها به سيستم ترمز ABS (ضدقفل) و ايربگ (كيسه هوا) مجهز هستند.
آوانته كه تحت ليسانس شركت هيونداي كره در كرمان‌خودرو به مونتاژ مي‌رسد هم‌اكنون در نوع اتوماتيك با قيمت 28ميليون تومان خريد و فروش مي‌شود و مگان نيز كه در حال حاضر مونتاژ آن در شركت پارس‌خودرو آغاز شده قيمتي برابر با 28ميليون و 500هزار تومان دارد.

منبع : روزنامه دنیای اقتصاد

آخه من نمیفهمم ! چرا روزنامه اقتصادی باید یک متنی بنویسه راجبه ماشین:icon_twis ! که آخرش یک همچین

چرندی از کار در بیاد که بگه آوانته 185 تا میره !!!! ...:icon_lol:

خوبه بچه های همین جا 200 رو باهاش پر کردن ! تجربیات شخصی خوده من به کنار ! :icon_idea

پ.ن : مگه جدیدا ته پداله گازش میخ کوبیده باشن که تو دنده 5 گاز نخوره ! تا یک ماشین 1600 بیاد بگیرش !

mr_black
9 December 2008, 08:27 AM
به نظر من این ماشینهایی که اینجا اسم برده میشه کاراییشون در یه حدوده...تجربه ای که من دارم اینه که ماشینیو انتخاب کنید که دسترسیتون به تعمیرگاه و خدمات پس از فروشش راحت و بی دردسر باشه...

Vahid e
12 January 2009, 02:45 AM
به نظر من زانتیا حرف نداره . واقعا ایمنی بالایی داره . خیلی وقت پیش یه زانتیا رو دیدم که تصادف کرده بود یعنی یک پرش ارتفاع کرده بود ! ولی رانندش سالم بود ! بعد از اون فکر کنم مگان خیلی خوب باشه

ar1358
12 January 2009, 09:12 AM
1- آوانته
2- 206 V9

زانتیا در تصادف مچاله می شه
http://www.crash-test.org/marques/citroen/xantia_frontal_1997.jpg

s.ch.badris
12 January 2009, 04:37 PM
از همه نظر مگان بهتره
هم ايمني هم جاداري نسبت به مزدا 3

sibsabz
12 January 2009, 06:05 PM
من موارد زیر را میگویم :
1- زانتیا قدیمی شده- تکراری شده -ایمنی پایین- مصرف زیاد مزایا : خرید و فروش راحت قطعات زیاد
2- مزدا 3 داخل کمی کوچک - خشک بودن فنر بندی - برخورد جلوی سپر هنگاه ورود به پارکینگ (بعد از سراشیبی)- مزایا اسپرت عالی و بسیار زیبا
3- آوانته کمی قدیمی - آپشن کم - طرح داشبورد کمی قدیمی مزایا جادار - کارت سوخت - بدلیل مونتاژایران بودن پشتیبانی نسبتا بهتر
4- مگان هزینه وحشتناک برای قطعات موتور و بدنه
5- پیشنهاد من سراتو

arash p mbz bmw
13 January 2009, 03:17 AM
آخه من نمیفهمم ! چرا روزنامه اقتصادی باید یک متنی بنویسه راجبه ماشین:icon_twis ! که آخرش یک همچین

چرندی از کار در بیاد که بگه آوانته 185 تا میره !!!! ...:icon_lol:

خوبه بچه های همین جا 200 رو باهاش پر کردن ! تجربیات شخصی خوده من به کنار ! :icon_idea

پ.ن : مگه جدیدا ته پداله گازش میخ کوبیده باشن که تو دنده 5 گاز نخوره ! تا یک ماشین 1600 بیاد بگیرش !

بماند كه اين متن روزنامه طنزي بيش نيست اما..:
من فك ميكنم منظور نويسنده اين بوده كه اگه بخواين به احتساب گشتاور دنده رو پر بكنيد و بيشتر بالا نريد تا اين سرعت به گشتاور اوانته ميرسيد و بعد از اون محور شتاب رو به پايين مياد..
در كل مطلب در حد خنده خوبه زياد نبايد دلگير شد.. :icon_cool:icon_wink

MSv-Classic
25 January 2009, 01:49 PM
كمري xliكه تو همه پرسي هست,حداكثر قيمتش الان مگه چقدره؟

Galexy1985
30 January 2009, 02:37 PM
كمري xliكه تو همه پرسي هست,حداكثر قيمتش الان مگه چقدره؟

دوست عزیز Toyota Camry اصلا" تیپ XLI نداره،فکر میکنم منظور شما کرولا باشه!

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::
تیپهای مختلف Camry عباتند از:
==========================
LE , GL , GLX , GLX SPL , SE

و Grande

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::
جدول قیمتها به تفکیک تیپ:
===========================
گرانترین تیپ:
------------------------------------------------------------
LE فول آپشن حدود 47-48 تومان
LE ساده حدود 42-43
ارزانترین تیپ:
GL دنده اتومات (AT) حدود 32
GL دنده دستی (MT) حدود 36-37
سایر تیپها:
GLX با Sun Roof حدود 45
GLX بدون Sun Roof حدود 41

کمری Grande V6 (شش سیلندر) 2005 & 2006
حدود 25 تا 32-33 (بسته به تمیز بودن)
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::

Senator
30 January 2009, 03:15 PM
كمري2006 تيپ xliرو داشت كه موتورش 2400بود و فكر ميكنم دنده اي....

Rain Man 4498
30 January 2009, 04:15 PM
دوست عزیزم سلام
اقا هر چی دلت میخواد بخر ولی جون خودت زانتیا و رونیز نخر:icon_cry:

Galexy1985
30 January 2009, 05:38 PM
كمري2006 تيپ xliرو داشت كه موتورش 2400بود و فكر ميكنم دنده اي....

حق با شماست البته کمری 1800cc XLI هم داشت که تا جایی که من بخاطر دارم اون زمان حدود 1 تومن از 2400cc ارزونتر بود،گیربکس هر دوش هم MT بود،علاوه بر XLI،تیپ GLI هم بود که موتورش 2400cc و گیربکسش AT بود،اما بعید میدونم الان بشه این دو مدل رو پیدا کرد،الان عموما" Grande تو بازار هست و ندرتا" GLI،علت اشاره نکردن به این 2 تیپ هم همین بود!

موفق باشید؛

sibsabz
30 January 2009, 10:50 PM
نتونستم همه این هفت صفحه رو بخونم ولی با این حدود قیمت میتونی رو سراتو هم فکر کنی.

foadost
7 February 2009, 03:05 PM
فکر نمیکنم خیلی از این ماشین ها الان تو رنج 27 میلیون باشند
منم با این شرایط سراتو رو پیشنهاد میکنم

greela
16 February 2009, 01:50 PM
دوستان با سلام
من بي سروصدايي اتاق ونرمي ماشين از همه جي برام مهمتره!با اين تفاسير بين جن2،اوانته وسراتو كدوم رو بيشنهاد ميكنين!؟

shahram2006_m
16 February 2009, 05:52 PM
دوستان با سلام
من بي سروصدايي اتاق ونرمي ماشين از همه جي برام مهمتره!با اين تفاسير بين جن2،اوانته وسراتو كدوم رو بيشنهاد ميكنين!؟

سراتو از 2 خودروی دیگه نرم تره...در تاپیک های مقایسه بطور کامل بحث شده...

arash_2006
16 February 2009, 07:25 PM
کلا gen2 رو بی خیال شو چرا که حتی دارندگان این خودرو هم به نفوذ صدای موتور به اتاق اون اذعان داشتن و حالا بماند که مشتری اول و آخر اون خودتی و در نهایت با کلی ضرر باید بفروشی
ولی از بین آوانته و سراتو بنظر منم سراتو برتری های ظاهری و البته از بابت بی صدایی در سرعت هم فکر میکنم از آوانته بهتر باشه (طبق گفته دوستان آوانته دار که به نفوذ صدای موتور به داخل اتاق اشاره کردند)
در نهایت من به شما سراتو رو توصیه میکنم امیدوارم که بهترین انتخاب رو داشته باشید و هیچ موقع از انتخاب تون پشیمان نشید:icon_surp

greela
20 February 2009, 04:19 PM
سلام دیروز سراتو 2009 فول اپشن اتومات قیمت کردم 28.700البته 900هم به این قیمت اضافه کرد به خاطر هزینه های جانبی.......جمعا 29.600........پولم نمیرسه خیلی ضد حال خوردم......فکر میکنم مگان 1600 با قیمت 24.00 خیلی مناسبتر باشه...میخواستم نظر اساتید رو راجع به مگان بدونم!!!!!!

amin.405
20 February 2009, 08:40 PM
از نظر سروصداي داخل و كلاْ نرمي ماشين بين آوانته و مگان كدوم رو دوستان برتر ميدونن ؟

MSv-Classic
20 February 2009, 09:23 PM
سلام دیروز سراتو 2009 فول اپشن اتومات قیمت کردم 28.700البته 900هم به این قیمت اضافه کرد به خاطر هزینه های جانبی.......جمعا 29.600........پولم نمیرسه خیلی ضد حال خوردم......فکر میکنم مگان 1600 با قیمت 24.00 خیلی مناسبتر باشه...میخواستم نظر اساتید رو راجع به مگان بدونم
مگان بازار آزاد قيمت كردم 700/ 22 بود و ثبت نامي تحويل فوري هم كه 25 تا.
امكاناتش يكمي زيادي كمه!!يعني وقتي سوارش بشين نبايد انتظار امكانات زيادي داشته باشين(حتي برخي امكانات ابتدايي هم در مگان1600به لطف توليد كننده داخلي حذف شده!)
پس بايد يه مقداري پول واسه اضافه كردن برخي آپشن ها كنار بذارين
(اطلاعات بيشتر لينك زير)
http://www.phalls.com/showthread.php?t=49891
...

majid2992
12 March 2009, 11:02 PM
سلام دیروز سراتو 2009 فول اپشن اتومات قیمت کردم 28.700البته 900هم به این قیمت اضافه کرد به خاطر هزینه های جانبی.......جمعا 29.600........پولم نمیرسه خیلی ضد حال خوردم......فکر میکنم مگان 1600 با قیمت 24.00 خیلی مناسبتر باشه...میخواستم نظر اساتید رو راجع به مگان بدونم!!!!!!
نری مگان 1600 اونم مونتاژ داخل بگیری!!!!!!!!!:icon_redf
هیچی توش نداره، آینه دستی، شیشه عقب دستی، ایربگ 4 تاشو برداشتن و ...
از لحاظ کیفیتم که اگه یه وارداتی با یه مونتاژی مقایسه کنی زمین تا آسمونه
اگه پولت به سراتو نمی رسه برو آوانته بگیر، پشیمون نمی شی
در ضمن مگان 1600 ساخت داخل، 25 تومنه در ارزونترین حالت، زیر سنگم 22 تومن گیر نمی یاد

amin.405
13 March 2009, 01:01 AM
الان ميشه با23.200 ..........23.300 يه مگان ساخت داخل مدل88 خريد .

mr.mahyar
31 March 2009, 08:57 PM
من با این پول 100% میرفتم سراغ ماکسیما ، زیبا ، جادار ، پرقدرت ، نسبت به خودش کم مصرف. با کمی تغییر در ارتفاع و اندازه رینگ و لاستیک به هندلینگ فوق العاده ای هم می رسید.

amir7x
2 April 2009, 01:30 AM
تو اين بازار محشره دست دوم ها من ماكسماي خيلي تميز رو به مزدا 3 صفر ترجيح ميدم