PDA

View Full Version : مشخصات نیسان پیکاپ

Kave
4 September 2004, 10:13 AM
مشخصات فنی نيسان پيکاپ

http://yazdcar.com/auto/info/Iran%20Autospicab_files/1.jpeg

موتور 4سيلندر 2389 سی سی
قدرت (اسب بخار) 132 در 5500 دور
گيربکس دستی 5 سرعت
دنده کمک 2 سرعت
نوع جعبه دنده ساچمه ای خود برگردان
فرمان هيدروليک
وزن 1690 کيلوگرم
حجم باک(ليتر) 60
سيستم تزريق سوخت انژکتوری
طول 5.09 متر
عرض 1.82 متر
ارتفاع 1.71 متر
چرخها 215R 15
اندازه رينگ 15x5 - 1.2J
توضيحات ميله های فولادی در درب ها برای تقويت در مقابل ضربه های جانبی

امکان داشتن ترمز ABS

امکان داشتن دو ايربگ در جلو

kiantom
18 February 2006, 07:58 PM
باسلام
اين خودرو داراي موتوري با كد: KA24DE چهار سيلندر خطي انژكتوري با حجم دقيق 2389 cc و قدرتي معادل 150hp در 5600rpm و نيز ابعادي به طول: 5095 ميلي‌متر، عرض: 1820 ميلي‌متر و ارتفاع: 1710 ميلي‌متر و وزن كلي برابر با 1690kg ميباشد.
گيربكس اين خودرو داراي 1+5 دنده بوده و گيربكس كمكي داراي 2 دنده ميباشد.
سيستم فرمان از نوع هيدروليك ميباشد.
ظرفيت باك 60 ليتر و ابعاد تايرها: 215R15 و رينگ 15X5-1.2J مي باشد.
پيروز باشيد.

rezaps
19 February 2006, 11:15 AM
نيسان پيکاپ 160 اسب بخاره.

hamedfox
14 March 2006, 09:40 AM
من خودم سمند ال ایکسدارم می خوام یه نیسان پیکاپ بگیرم می خوام ببینم صفرش هست قیمتش وکلا مشخصات شو می خوام

rezaps
14 March 2006, 01:11 PM
موتور4سيلندر 2389 سی سی
قدرت (اسب بخار) 160در 5600 دور
گيربکس دستی 5 سرعته
دنده کمک2 سرعته
فرمان هيدروليک (بسيار عالي)
وزن1690 کيلوگرم
حجم باک(ليتر)60 (افتضاح)
سيستم تزريق سوخت انژکتوری
طول5.09 متر
عرض1.82 متر
ارتفاع1.71 متر
چرخها 215R 15اندازه رينگ15x5 - 1.2J

البته شما مورد استفادتون چيه؟درسته که ماشين با کيفيتي هست ولي معايب خاص خودشو داره...
صفرش هم هست که چون کمه نسبت به رنگش از 22 تا 24 ميليون قيمت داره...
چون منم پيکاپ دارم ميتونم کمکتون کنم...

asdadras
14 March 2006, 01:37 PM
يك نكته ديگه كه در انواع تك كابين و دو كايبن توليد شده كه البته مدل دو كابين اونو فقط به دستگاههاي دولتي و البته به تعداد خيلي كم دادند.
مسئله ديگه اينكه منم حرف دوستمون rezaps رو تكرار مي كنم مورد استفادتون چيه؟
اگه منظور سوار شدن در شهره كه بنظر من اين ماشيني بدرد اين كار نمي خوره و يه مطلب ديگه اينكه صندليهاي عقب اون بدليل كم بودن فاصلشون از كف ماشين فوق العاده ناراحت هستن و در يك مسافت طولاني سرنشين صندلي عقب بسيار معذب خواهد بود.

hamedfox
14 March 2006, 04:27 PM
ممنونم من این ماشینو واسه شهر می خوام وچون بصورت دو کابین ودو دیفرانسیل هم هست واسه جاده و کوه هم عالیه میتونی بارش بزنی و بری سفر از همه مهم تر تیپ اسپرتشو دوست دارم حالا نظرشما چیه یکی از اشنا ها کوراندو اس سنگ یانگ و پیشنهاد داد که منم بدم نمیاد وی تا نیاد مشخص نمیشه

rezaps
14 March 2006, 04:39 PM
ممنونم من این ماشینو واسه شهر می خوام وچون بصورت دو کابین ودو دیفرانسیل هم هست واسه جاده و کوه هم عالیه میتونی بارش بزنی و بری سفر از همه مهم تر تیپ اسپرتشو دوست دارم حالا نظرشما چیه یکی از اشنا ها کوراندو اس سنگ یانگ و پیشنهاد داد که منم بدم نمیاد وی تا نیاد مشخص نمیشه

پيکاپ اسپرت خورش خيلي خوبه،
کابين حداقل 1.5 ميليون ، رينگ و لاستيک حداقل 700هزار تومن
صندلي هاي جلو حداقل 350 هزار تومن، کف پوش عقب حداقل 150هزار تومن شما تازه که اين خرج هارو بکني ماشين حال مياد...
شما پيکاپ رو دونفره حساب کن و اگه با کسي دشمني داري ببرش با خودت مسافرت و بگو عقب بشينه...:icon_arro
چون واقعا عقبش عذابه....
موتور خوب و قوي داره يعني با يه تُن بار و پر از سرنشين تو سر بالايي و کولر روشن هيچ کمبودي احساس نميکني
ولي شتاب ثانويه ضعيفي داره زياد بايد دنده بدي،تو شهر و ترافيک تو 100 کيلومتر 15 ليتر بنزين ميسوزونه
حجم باکش خيلي کمه،بايد تو مسافرت دنبال پمپ بنزين باشي، و ترمز هاي قابل قبولي داره...
بسيار بسيار خوش دست و با تعادل هست واگه تو حالت چهار چرخ بزاريش که ديگه عالي ميشه..
فرمونش تنظيم ارتفاع نداره...و انصافا قيافه خوبي داره...

z_qz54
14 March 2006, 04:39 PM
من رو صندلی عقب پیکاپ نشسته بودم ولی آی تکون میخورد ، ای تکون میخورد که نگو راننده اش هم که قبلا 405 داشت خیلی ناراحت بود ولی گفته بود که یک دفعه نزدیک به 1.5 تن بار زده بودش و 5 نفر سوار کرده بود ماشین کند میرفت :d :d :d

rezaps
14 March 2006, 04:48 PM
ولي در عوض با اون تکون ها ديگه سنگ کليه نميگيري...:icon_arro

sdj_eaa
30 November 2008, 02:23 PM
با عرض سلام

دوستان من تازه به عضویت این سایت در آمده ام و در مورد پیکاپ یه سوال داشتم : در قسمت پایینی سپر جلوی پیکاپ (در طرفین) دو تا جای خالی وجود داره که به نظر من ممکنه جای پروژکتور نور پایین باشه . حدس من درست بوده؟ اگر کسی میدونه حتما جوابم رو بده .در ضمن اگر همینطوره که من گفتم چراغ ها رو از کجا باید خرید و خرجش چقدره؟ خودم میتونم نصبشون کنم؟

منتظر جواب های شما دوستان عزیز هستم .

fariborz_altin
4 January 2009, 03:04 AM
salam. ba arz puzesh az hame ba mobile vasl shodam farsi nevis nadaram.

pick up benzin sahmiyeyi dare ? mesle vanet nissan zamyad?

kelaj pick up simi hast ya hidrolik electronic? kelaj sangin mishe ba murur zaman?

alan saipa parskhodro 26.700 tahvil fori mide.

Kohi
4 February 2009, 05:08 PM
سلام

بچه ها ما تازه يه پيكاپ دوكابين گرفتيم يه چند تا سوال داشتم

1) مصرفش و حساب كردم در بهترين حالت 12 بود ماله شما چه جوري به 10 رسوندين ؟
منظورتون از پلس خلاص كن همون حالت 2 چرخ عقبه؟

2)با هاش تو اتوبان يا مخصوصا سر بالايي مي خاي تند بري يه حالت نا خوشايندي داره انگار چرخاي عقب بكسباد كنن البته نمي كنند.:icon_twis

3)عقب خيلي ميكوبه كسي ميدونه چه جوري ميشه بهترش كرد ؟ يكي گفت اگه كري بوي بزاري بهتر ميشه چون سنگينه!!! درسته؟

4)راستي از دوستان كسي مي دونه كري بوي واسه پيكاپ چه نوعيش خوبه و چنده و اصلا كچا پيدا ميشه؟
چون بعضياشو ديدم بلندتر از اتاق اصلي ميشن يه خورده ضايعه :icon_eek:؛ فابريكيه خارجيشو ميدونين كجا دارن؟

مرسي از راهنماييتون https://www.phalls.com/images_phalls/misc/progress.gif

lbvgov
3 August 2010, 04:06 PM
1- اگه با سرعت 90 کیلومتر و بدون کولر بری تا حدود 5/10 تا 11 میشه
2-به خاطر اینکه عقبش سبکه این حالتو داره
3- ارزونترین راهش اینه که دو تا گونی پر از شن ( از این گونی های پتروشیمی دو جداره که پاره نشه ) بزاری پشت صندلی عقب جای خوبی داره
4 - میتونی از این جعبه های که همجنس کفی بار عقب نصب کنی که هم وسایلتو توش بذاری هم تکونش کمتر میشه.من اصفهان خیابان حکیم نظامی گرفتم دو سال پیش 390 هزار تومان