PDA

View Full Version : پيشنهاد براي خريد ماشين ارزان

پارسا
1 November 2004, 08:12 AM
سلام به همگي
اگه بخواهيد يه ماشين با حداكثر دو نيم ميليون بگيريد چي پيشنهاد مي كنيد با اين شرط كه مثلا اگه بخواهيد يك يا دوسال بعد بفروشيد راحت بفروشيد و صاحب اول و آخر اون خودتون نباشيد..
من رنو تهران 41 يا تهران 42 يا تهران 29 ( چون همه موتور فرانسه هستند ) را پيشنهاد مي كنم
اساتيد پيشنهاد بدهند

Marzban
1 November 2004, 08:27 AM
آخ آخ آخ من هم دنبال يك چنين چيزي مي گردم اگه مي شه كمك كنيد

امید رضا
1 November 2004, 10:00 AM
رنو مدل 70 رو 2.5 نميدن بهتون اگه تميز باشه

محمد رضا محمدي
1 November 2004, 11:22 AM
رنوي مدل 70 الان با يه سپند مدل 80-81 قيمتش برابري ميكنه و ........ 3-3300 :twisted:
به نظر من رنو هزينه نگهداريش خيلي بالاست به خصوص اگر دست2 باشه ....
با اين پول شايد توي جمعه بازار بتوني يه تويوتاي كارينا يا كرونا بخري .... ماشين خوبيه و خرجش هم بد نيست ...
ماشين آمريكايي هم هست كه فكر نيمكنم اهلش باشي ...
پاسات هم ميتوني بخري ...

در كل به نظر من جمعه برو بازار روز ماشين ببين چه خبره از همه چيز بهتره ....

darya
1 November 2004, 03:05 PM
بازار روز ماشين كجا هست؟

و يك سوال ديگه پاسات چجوريه؟ خوبه؟ لوازمش گير مياد؟ خرجش زياده؟ ببخشيد كه سوالها زياد شد.

امید رضا
1 November 2004, 04:22 PM
ماشينهاي ارزان قيمت رو بايد به دونوع تقسيم كرد :
فروش راحت
سواري راحت

اگه ماشيني ميخواي كه موقع فروش مشكل نداشته باشي يه رنو كار شما رو راه ميندازه و با قيمت 2.5 يه 67-68 تميز ميتونين بخرين . خرجش هم اينطور كه دوستان فرمودن نيست ولي يه نكته رو بايد عرض كنم كه در مورد اين ماشين اگه باهاش مدارا كنين و زياد گاز بهش ندين ماشين خوبيه و خرجش هم به نظر من بالا نيست و يه خوبي ديگه هم كه داره ماشين كوچيكي هست و به درد تهراني كه اصلا جاي پارك كير نمياد بدرد ميخوره ( تا پارسال رنو 61 داشتم و خيلي هم ازش راضي بودم و يه دفعه كلي باهاش حال كردم تو تخت طاووس اومدم پارك كنم يه سيلو با كمال پرويي زود پيچيد كه پارك كنه منم ميدونستم كه جاش نميشه بهش راه راه دادم كه پارك كنه بعد از كلي عقب و جلو كردن نتونست پارك كنه منم رفتم بهش گفتم اگه نميتوني پارك كني بزار من پارك كنم . رفت عقب و منم با يه فرمون رفتم تو پارك . وقتي پياده شدم قيافش ديدني بود :mrgreen: )

ولي قصد فروش ندارين من يه تويوتا كارينا 78 رو بهتون توصيه ميكنم واقعا ماشين عالي هست قيمت قطعاتش هم به اندازه پرايد هست و خوبي كه داره قطعاتش اكسرا ايراني نداره بنابراين يه قطعه حالا حالاها براتون كار ميكنه . من باهاش براحتي 160 رو رفتم ( كنترل ماشين خيلي بهتر از پرايد هست ) فرمونش هم همينطور
تميز اين ماشين رو به قيمت 3500 ميتونين پيدا كنيد (زياد دربند كولر اين ماشين نباشيد چون عملا بدرد نميخوره و كولرش فقط به درد جاده كفي ميخوره و تو ترافيكهاي تهران بخاطر نداشتن تنظيم كننده گاز موتور كار نميكنه )

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
جمعه بازار هاي ماشين هم يكيش تو پونك هست (از ميدان پونك به سمت بالا و اول بزرگراه نيايش )
و يكيش هم عبدل آباد هست

ولي اگه ازمن ميشنويد به اونجا نريد ( نه براي خريد و نه براي فروش ) و فقط برد اين ميخوره كه قيمت دستتون بياد چون اكثر كسايي كه به اونجا ميان دلال هستن و شما اصلا نميتونين ماشين خوبي پيدا كنيد
(يه نمونش كه در مورد خريد ماشين توسط اين افراد به چشم خودم ديدن اينجوريه كه يه اكيپ 3-4 نفره هستن و ميگردن و شخصي كه واقعا فروشندس و پول لازم هست رو پيدا ميكنن
يعد اولي ميره قيمت ميكنه مثلا صاحب ماشين ميكه 3 تومن ميگه من 2.5 ميخرم و اگه نپزيرفت ميره و رفيقاشو ميفرسته و اونا قيمتاي پايين تري ميگن يكي هم اونجا ايستاده كه اگه مشتري ديگه اومد و خواست ماشينو بخره يا رگش رو بزنه و يا اينكه به قيمت بالاتر از اون شخص خريدار بخره
و اگه براي اون ماشين هيچ مشتري نيامد يعد از 2-3 ساعت دوباره شخص اولي مياد پيش فروشنده و قيمت رو يه زره ميبره بالاتر و فروشنده هم كه ديگه خسته شده و ميبينه بالاترين قيمت هم ايشون داده 90٪ قبول ميكنه :x

محمد رضا محمدي
1 November 2004, 07:18 PM
اميد رضا, نوشته :

من يه تويوتا كارينا 78 رو بهتون توصيه ميكنم واقعا ماشين عالي هست قيمت قطعاتش هم به اندازه پرايد هست و خوبي كه داره قطعاتش اكسرا ايراني نداره بنابراين يه قطعه حالا حالاها براتون كار ميكنه . من باهاش براحتي 160 رو رفتم ( كنترل ماشين خيلي بهتر از پرايد هست ) فرمونش هم همينطور
ولي اگه ازمن ميشنويد به اونجا نريد ( نه براي خريد و نه براي فروش ) و فقط برد اين ميخوره كه قيمت دستتون بياد
كاملا باهات موافقم ...

پاسات هم ماسين بدي نيست دريا جان من يكي از دوستام داره و ازش توي آژانس استفاده ميكنه خيلي راضيه و اينكه لوازم فولكس و بي ام و هم بهش ميخوره و 100٪ مشكلي براي لوازم يدكي نداري و ....

در مورد معايب رنو بايد بگم :
گيربكس خوبي نداره .... فرمونش كم ميپيچه ... ترمزش راضي كننده نيست و .......
اما به راحتي هر جايي جاش ميشه و توي ترافيك خيلي به درد ميخوره و كم مصرفه و .....

darya
2 November 2004, 02:35 AM
پژو 504 چطوره؟[/u]

tirkamoon
2 November 2004, 10:30 AM
منم تويوتا رو پيشنهاد ميكنم چون اين ماشين مرگ نداره
و هيچ وقت شما از پولي كه بابتش داديد پشيمون نميشي
استحكام تصادفش هم خوبه من و خانواده ام با تريلي تصادف كرديم ماشين داغون شد ولي خودمون همه سالم بيرون اومديم هركس ماشين رو ميديد اينطوري ميشد :twisted: :twisted: كه همه زنده بوديم 8)

محمد رضا محمدي
2 November 2004, 10:59 AM
504 هم بد نيست ..
قطعاتش هم هست .. ماشين قوي و خوبيه ولي يكمي بايد خودتو راضيكني در مورد ظاهرش :mrgreen:

پارسا
2 November 2004, 02:19 PM
ممنون از همه
ولي نكته اي كه اميد رضا گفت جالب بود ...
اگه تويوتا خريده شود صاحب اول و آخرش خود آدمه .. يا اينكه بايد خيلي زير قيمت بفروشه چون همونطوري كه در اول تاپيك اشاره شد اين خودرو به مدت نهايتا 8 ماه قراره استفاده شود و بعد فروخته بشه ....
بازهم نظر دوستان همينه ؟؟؟

محمد رضا محمدي
2 November 2004, 02:26 PM
هر ماشين خارجي شما بخريد حالا قديمي يا جديد فرقي نميكنه براي فروش خواب داره و نقد نيست ...

sigma rainy
24 December 2008, 09:18 AM
با سلام خدمت همه .

من يه بي ام و 518 مدل 1978 دارم . اين ماشين پدر منو در آورده.:icon_redf

خيلي خرجش بالا رفته - قطعاتش هم براي من به شدت گرونه : مثلا دسته شيشه بالا بر 45000 تومن فابريک 20000 تومن ايراني مصرفش هم بالاس

منم يه دانشجوي بي پول هستم .
به دوستام مشکلم را گفتم . نظر اونا خريد يه پرايد بود . ولي من پولم به پرايد نميرسه و حوصله ي ماشين خارجي هم ندارم . به نظر شما پيکان خوبه ؟ لطفا منو راهنمايي کنيد