PDA

View Full Version : آدرس پمپ بنزينهاي داراي بنزين سوپر در تهران و شهرستانها

azma
3 October 2004, 09:08 AM
لطفا آدرس پمپ بنزينهاي داراي بنزين سوپر در تهران و شهرستانها را بنويسيد .
من خودم موارد زير رو مي دونم .
1- خ شريعتي پارك شريعتي
2- خ شريعتي نرسيده به تجريش
3- خ عباس آباد نرسيده به سر مدرس
4- نياوران

tirkamoon
3 October 2004, 09:22 AM
آزما جان تا اونجا كه من ميدونم فرقي بين بنزين معمولي و بنزين سوپر در حال حاضر نيست
راستش تفكر اشتباه مردم در خصوص رنگ بنزين معمولي اين اشتباه رو پيش آورده
در حال حاضر در تمام پمپ بنزين هاي استان تهران و اكثر شهرستانهاي كشور فقط بنزين بدون سرب وجود داره
راستش من الان دو ساله كه با مسافرت عجين شدم و هر جا كه پرسيدم گفتن ديگه بنزين سوپر و معمولي نداريم و همه بدون سرب است
حالا شايدم من اشتباه مي كنم
ببينيم نظر بقيه چيه؟؟؟؟؟؟؟؟ 8)

Hamed
3 October 2004, 11:17 AM
قم خيابان امام

po2ya
3 October 2004, 01:37 PM
تيركمون جان تفاوت كه خيلي زيداه هم در عدد اكتان هم در قيمت و هم در تفاوت مصرف سووخت و هم در قدرت ماشين فكر كنم اين تفاوتا بس باشه!! 8)

tirkamoon
3 October 2004, 02:31 PM
پويا جان من ميدونم تفاوت رو ولي الان رو ميگم با صحبتهايي كه شنيدم به در حال حاضر توجه نفرمودي عزيزم

من گفتم الان ميگن بنزين بدون سرب با عدد اكتان 95 در تمام جايگاهها وجود داره همين و بس :!: :!:

po2ya
3 October 2004, 03:21 PM
عزيز آخه همه اين تفاوتها بين سوپر و معموولي هست ديگه!! 8)

tirkamoon
3 October 2004, 04:00 PM
پويا جان بنزين معمولي يعني بنزين سربدار كه الان نيست رفته خونه شون بخوابه خوب
الان بنزين بدون سرب با اكتان 95 رو بعنوان بنزين ميفروشند همين خلاص :P :P :P

booleck
3 October 2004, 05:24 PM
مشهد - خيابان سعد آباد -رو به روی مجموعه ورزشی سعد آباد 8) 8)

Nima1989
3 October 2004, 05:51 PM
الان بنزين بدون سرب با اكتان 95 رو بعنوان بنزين ميفروشند همين خلاص
محاله اين پمپ بنزينيها اكتان95 رو ليتري 80 بفروشن :lol:

Top RPM
3 October 2004, 07:01 PM
تير كمون جان بنزين سوپر چند جا وجود داره. 110 تومان

azma
4 October 2004, 10:55 AM
تير كمون عزيز رنگ بنزين سوپر و معمولي به خاطر مواد افزودني فرق مي كند و اكتان آنها ني زتفاوت دارد يعني درجه آرامسوزي آنها كه سوپر بهتر مي سوزد و آرامتر و نرمتر موتور كار مي كند

po2ya
4 October 2004, 11:29 AM
در تهران 2 جا رو نزديك به من هست رو من بلدم يكي تووي نياوران هست يكي هم تووي پاسداران!! اينا سوپر بدوون سرب دارن!!
در ضمن تيركموون جان اگه اينطوره كه شما ميگي پس چرا هر وقت من سوپر ميزنم قدرت موتورم افزايش پيدا ميكنه ولي وقتي كه معموولي ميزنم موتورم اصلا ججون نداره
؟؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ 8)

محمد رضا محمدي
4 October 2004, 03:26 PM
موتور ماشين من با بنزين سوپر خيلي نرمتر و بي صدا تر كار ميكنه ... همين .. چندان تفاوتي نداره ... البته به خاطر بالا بودن اكتان بنزين صداي سوپاپ در مواقعي كه در دنده ي سبك هستيد كمتر ميشه .... چون همون طور كه دوستان ميدونند موتور هاي جديد ايران خودرو كه روي سمند . پارس . پژو 405 . 206 . نصب شده بايد با بنزين سوپر كاركنند و در صورت استفاده از بنزين معمولي چون قدرت ضربه زني در موتور كمتر ميشه مثلا در سرعت 50km/h با دنده ي 3 وقتي شما بطور ناگهاني گاز ميدهيد صداي سوپاپ از موتور خودرو شنيده ميشه و اين سرعت هم حالت دنده مرده براي ماشين نداره و هيچ دليلي به جز بنزين نميتونه داشته باشه .....
8) :o

محمد رضا محمدي
4 October 2004, 03:29 PM
پمپ بنزين هاي داراي بنزين سوپر در اصفهان :
1- خ هزار جريب نرسيده به خ مرداويج
2- پل فلزي
3- خ چهار باغ بالا روبروي مجتمع تجاري پارك ( جايگاه شركتي )
4- خ نشاط
5 - خ طيب
6- خ كاوه
7- خ كمال اسماعيل
............

saeid4418
2 August 2006, 04:45 AM
تهران - پمپ بنزين ستارخان نبش بهبودي

PAYAM
2 August 2006, 05:26 AM
توي تهران اونايي كه من مي‌شناسم:
1. ولي عصر روبروي ميرداماد
2. پاسداران از ميدون فرمانيه به سمت نوبنياد
(پمپ بنزين پايين‌تر از اقدسيه و روبروي گلستان هشتم و پمپ‌بنزين جردن سوپر ندارن. پمپ بنزين سر ولنجك هم اوايل داشت بعد جمع كرد و الان‌هم فكر كنم نداره)
3. پمپ بنزين نياوران
4. پمپ بنزين پارك كوروش (شريعتي بالاتر از سيد خندان)
5. پمپ بنزين سر اسدي (شريعتي)
6. پمپ بنزين دولت
7. پمپ بنزين ميرداماد- نفت هم فكر كنم بعد تغيير دكوراسيون (!) گذاشته باشه.
8. پمپ بنزين سر خيابون پاكستان (عباس‌آباد)

توي كاشان هم پمپ بنزين اكسپورت نداره ولي يه پمپ بنزين خيلي كوچولو بيرون شهر هست (كه نمي‌دونم به اون‌جا چي مي‌گن!) كه اون‌هم يه پمپ سوپر داره.

tower-crane
2 August 2006, 01:30 PM
تبریز ، بزرگراه آزربایجان ، نرسیده به میدان آزربایجان

parsboy
2 August 2006, 08:29 PM
تهران : مفتح شمالی - پایینتر از زهره

GHAHRAMAN
3 August 2006, 02:55 AM
محل پخش بنزين سوپر در تبريز : دفتر مركزي شركت بهران روبروي كارخانجات ساختمان هاي پيش ساخته آذربايجان

tazmani
3 August 2006, 01:44 PM
مشهد تا جایی که من خبر دارم :
1- خیابان سعد آباد
2- میدان تلوزیون
3- خیبان امام رضا
4- خیابان هاشمی نژاد
...

El Padrino.
9 August 2007, 10:16 AM
کرمان بلوار صدوقی (جاده تهران) بعد از 3 راه فارابی پمپ بنزین نخل

El Padrino.
9 August 2007, 10:18 AM
کسی توی کرمان جای دیگه رو سراغ نداره ؟

BloodReza
10 August 2007, 06:21 AM
همدان میدان فلسطین

حامدحامد
10 August 2007, 10:11 AM
چالوس -پمپ بنزین عباسکلا نرسیده به هچیرود
نوشهر -پمپ بنزین حسینی روبروی طرح سالمسازی حسینی

mohsen3544
10 August 2007, 10:26 AM
بندر انزلي=پمپ بنزين راحتي
رشت= يه پمپ بنزين تو ميدون فرهنگ و يکي هم تو جاده اي که به سمت لاهيجان ميره هستش.اسمشو دقيقا نميدونم.

reza1050
10 August 2007, 01:52 PM
بندرعباس=پمپ بنزین شهر نمایش و اسکله باهنر

emroozi83
10 August 2007, 04:49 PM
اهواز-فلكه ساعت-پمپ بنزين ساعت

rezaghi
19 May 2008, 09:23 AM
مازندران=سرخرود(بعد از پاسگاه پلیس)
مشهد=بزرگراه امام علی

abdarchi
19 May 2008, 09:45 AM
سلام
تا جایی که من میدونم دو جور پمپ بنزین داریم : خصوصی و دولتی
معمولا بالای پمپ بنزین نوشته جایگاه خصوصی یا دولتی ...
و بنزین سوپر رو قبلا میگفتن که فقط جایگاه های دولتی دارند ..
من معمولا تو عباس آباد میزنم
تو 17 شهریور هم هست
شریعتی هم هست

shei2nak
19 May 2008, 03:55 PM
موتور ماشين من با بنزين سوپر خيلي نرمتر و بي صدا تر كار ميكنه ... همين .. چندان تفاوتي نداره ... البته به خاطر بالا بودن اكتان بنزين صداي سوپاپ در مواقعي كه در دنده ي سبك هستيد كمتر ميشه .... چون همون طور كه دوستان ميدونند موتور هاي جديد ايران خودرو كه روي سمند . پارس . پژو 405 . 206 . نصب شده بايد با بنزين سوپر كاركنند و در صورت استفاده از بنزين معمولي چون قدرت ضربه زني در موتور كمتر ميشه مثلا در سرعت 50km/h با دنده ي 3 وقتي شما بطور ناگهاني گاز ميدهيد صداي سوپاپ از موتور خودرو شنيده ميشه و اين سرعت هم حالت دنده مرده براي ماشين نداره و هيچ دليلي به جز بنزين نميتونه داشته باشه .....
8) :o

سلام.
دوست عزيز منم تا چند وقت پيش فكر ميكردم اين صدا از سوپاپ ها و يا گيربكس است (با پرايد وقتي با دنده 2 شروع به حركت كنيد اين صدا خيلي زياد ميشود) اما اين صدا از جرقه است و چون دور موتور خيلي كاهش پيدا ميكند و اي سي يو نميتواند اين ريتارد رو فراهم كند به همين جهت اين صداي بد كار كردن به گوش ميرسد كه وقتي دور موتور 1500 به بالا ميرسد صدا قطع ميشود....:icon_cool

azma
24 May 2008, 07:40 AM
در زنجان و اروميه كسي پمپ بنزين داراي بنزين س.پر سراغ ندارد؟ يك نكته جالب : در گوگل آمدم بنزين سوپر را جستجو كنم ، پيغام آمد سايت مورد نظر شما مغاير قوانين است!!!!!!!!!!!!!!!!!

mhabbasi
6 June 2008, 11:35 PM
خوب توی این همه شهر دیدم نام شهر راز یا همون شیراز خالی هست:

در شیراز:

1) فلکه احسان - روبروی مجتمع مسکونی دراک
2) چهار راه 15 خرداد (پارامنت)
3) چهار راه حافظیه - به طرف دروازه قرآن - روبروی ناحیه انتظامی شیراز

کبریت بی خطر
4 May 2009, 01:14 AM
مشهد=بزرگراه امام علی
اینکه دوره خودش یه باک پر میخواد.
جای دیگه سراغ دارین؟

Warrior--
4 May 2009, 07:51 PM
اصفهان:

1-خیابان هزار جریب, نرسیده به شیخ کلینی
2-خیابان چهار باغ بالا, 200 متر بعد از چهار راه نظر
3-نبش بوستان سعدی
4-خیابان امام خمینی, بعد از اتوبان دو طبقه

Amir 1986
5 May 2009, 12:29 AM
سلام
فکر کنم بد نباشه در اینجا در مورد جایگاه های خوب هم صحبت کنیم و اونا رو به سایر دوستان معرفی کنیم . چون در برخی از جایگاه ها بنزین خوبی عرضه نمیشه و با توجه به کارکرد وسیله نقلیه میشه حدس زد که درون بنزین ها گازوئیل وجود داره و تفاوت زیادی بین بنزین های موجود وجود داره , حالا از وجود هوا در پمپ ها بگذریم . :icon_razz

Warrior--
5 May 2009, 12:57 AM
سلام
فکر کنم بد نباشه در اینجا در مورد جایگاه های خوب هم صحبت کنیم و اونا رو به سایر دوستان معرفی کنیم . چون در برخی از جایگاه ها بنزین خوبی عرضه نمیشه و با توجه به کارکرد وسیله نقلیه میشه حدس زد که درون بنزین ها گازوئیل وجود داره و تفاوت زیادی بین بنزین های موجود وجود داره , حالا از وجود هوا در پمپ ها بگذریم . :icon_razz

در اصفهان کیفیت بنزین سوپر دو پمپ بنزین زیر توسط خودم تست شده است و کیفیتشان همواره خوب بوده است. حتی برای اینکه کاملا از یکی بودن کیفیت بنزینشان مطمئن شوم یک بار مقداری بنزین از پمپ بنزین 1 داخل یک بطری ریختم و سپس به سراغ پمپ بنزین 2 رفته و مقدار دیگری در یک بطری دیگری ریختم. پس از مقایسه ی رنگ بنزین متوجه شدم همرنگ همدیگر هستند.
پمپ بنزین ها:

1-خیابان هزار جریب, نرسیده به شیخ کلینی
2-خیابان چهار باغ بالا, 200 متر بعد از چهار راه نظر

DellM60
7 May 2009, 12:43 PM
دوستان به یک نکته دقت کنید.رنگ بنزین سوپر سبز است و معمولی صورتی است .همان ظاهرا بعضی از پمپ ها قاطی مکنند و می دهند که رنگ آن سبز کم رنگ متمایل به صورتی است.من آخرین بار در پمپ بنزین سر بهبودی -ستار خان تهران دیدم.البته وقتی در یک ظرف پلاستیکی بی رنگ ریختم.شما هم موردی شبیه این دارید؟

Warrior--
7 May 2009, 01:29 PM
دوستان به یک نکته دقت کنید.رنگ بنزین سوپر سبز است و معمولی صورتی است .همان ظاهرا بعضی از پمپ ها قاطی مکنند و می دهند که رنگ آن سبز کم رنگ متمایل به صورتی است.من آخرین بار در پمپ بنزین سر بهبودی -ستار خان تهران دیدم.البته وقتی در یک ظرف پلاستیکی بی رنگ ریختم.شما هم موردی شبیه این دارید؟

من هم بنزین دو جایگاه مذکور را همینگونه تست کردم. رنگشان سبز بود و به نظر مایل به صورتی نمی آمد. سبز روشن بود.

mehdizadeh04
7 May 2009, 11:13 PM
با سلام
دوست عزیز شما مطمئنی جایگاه ایرانپارس سوپر داره؟

دوستان اگر امکان داره در جایگاههای تهران اختصاصی یا شرکتی بودن جایگاه رو هم بگن
باتشکر

سمت غرب تهران نه جایگاه سردار جنگل سوپر داره نه ایرانپارس
فقط جایگاه دهکده اون فقط پمپ های وسطش
موفق باشید

cotgnx
8 May 2009, 01:04 AM
موفق باشید

بنزین سوپر دهکده کیفیتش پایینه دقت کرده باشی صورتی رنگه
سمت غرب بنزین سوپر جایگاه آیت الله کاشانی خیلی خوبه

mehrdad_ghin
8 May 2009, 08:31 PM
اردبیل هم یکی داره
ایستگاه سرعین به طرف میدان ارتش-جایگاه اختصاصی پور صفر قلی:icon_cool

saeed6070
9 May 2009, 01:06 AM
موفق باشید

دوست عزیز جایگاه یادگار امامو از قلم انداختین

saeed6070
9 May 2009, 01:11 AM

با توجه به عکسهای زیر از سایت شرکت نفت بنزین سوپر مرغوب دارای رنگ سبز میباشد و بنزین معمولی رنگ قرمز
http://www.picbaran.com/download.php?file=wpwk0qwryhr1ol1nzqhx.jpghttp://www.picbaran.com/download.php?file=32c3mfd2sm3bif67m2vu.jpg

behnam-86
22 August 2009, 12:34 PM
شهرستان رامهرمزدر استان خوزستان هم داره:رامهرمز -فلکه سیلو جایگاه چند منظوره( اختصاصی بدرقه وپسران) C.N.G -بنزین معمولی -بنزین سوپر-گازوئیل